Ranking Jak powstał Ranking? Metoda obliczania
Okręg
Kat. wiekowa
Płeć
Imię/nazwisko
Oznaczenia wierszy tabeli (kolor tła):
Pierwsze miejsce (w ramach wybranych kryteriów)
Drugie miejsce (w ramach wybranych kryteriów)
Trzecie miejsce (w ramach wybranych kryteriów)
Pierwsze miejsce w którejś z kategorii (okręg, płeć, wiek)
Oznaczenia zmiany miejsca w rankingu:
+1 awans
= bez zmian
-1 spadek
N nienotowany w poprzednim rankingu
Na stronę:
razem: 1000
Miejsce PID Zawodnik Klub Okręg Płeć Kat. wiekowa Wynik
1 = 12197 Michał Klukowski KS AZS Wratislavia I WR DS 1 = M 1 = J 1 = 819.83
2 = 6658 Jacek Kalita Bridge24.pl MA 1 = M 2 = 1 = 806.36
3 = 4662 Michał Nowosadzki Bridge24.pl MA 2 = M 3 = 2 = 770.91
4 = 8513 Piotr Gawryś KS AZS Wratislavia I WR DS 2 = M 4 = S 1 = 719.53
5 = 8979 Krzysztof Jassem Konkret Chełmno KP 1 = M 5 = 3 = 667.79
6 = 3844 Marcin Mazurkiewicz Konkret Chełmno KP 2 = M 6 = 4 = 628.15
7 = 1115 Krzysztof Martens TZBS Kalisz WP 1 = M 7 = S 2 = 510.20
8 = 1318 Stanisław Gołębiowski KS AZS Wratislavia I WR DS 3 = M 8 = 5 = 458.49
9 = 1661 Włodzimierz Starkowski KS AZS Wratislavia I WR DS 4 = M 9 = S 3 = 444.38
10 = 6706 Apolinary Kowalski RAL Poznań WP 2 = M 10 = S 4 = 441.27
11 +2 6341 Grzegorz Narkiewicz Bridge24.pl MA 3 = M 11 +2 6 +1 429.45
12 = 8158 Piotr Zatorski KS AZS Wratislavia I WR DS 5 +1 M 12 = 7 -1 410.15
13 +2 8203 Wojciech Gaweł Bridge24.pl MA 4 = M 13 +2 8 +1 397.18
14 +2 6973 Piotr Tuszyński Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 1 = M 14 +2 S 5 +1 391.98
15 +2 7291 Krzysztof Buras Bridge24.pl MA 5 = M 15 +2 9 +1 387.39
16 +5 4108 Przemysław Janiszewski Bridge24.pl MA 6 +1 M 16 +5 10 +4 375.02
17 +1 4250 Bogusław Gierulski RAL Poznań WP 3 = M 17 +1 11 = 373.55
18 +1 5056 Rafał Jagniewski Bridge24.pl MA 7 -1 M 18 +1 12 = 371.71
19 +5 6815 Piotr Nawrocki Bridge24.pl MA 8 = M 19 +5 13 +4 369.22
20 +5 4740 Piotr Wiankowski Bridge24.pl MA 9 = M 20 +5 14 +4 363.43
21 -1 5176 Michał Kwiecień KS AZS Wratislavia I WR DS 6 +2 M 21 -1 S 6 N 362.66
22 +4 11319 Przemysław Zawada Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 2 = M 22 +4 15 +4 358.74
23 = 4451 Jerzy Skrzypczak RAL Poznań WP 4 +1 M 23 = 16 = 346.86
24 -2 5611 Dominik Filipowicz CONSUS Kalisz WP 5 -1 M 24 -2 17 -2 342.98
25 +2 5341 Jacek Pszczoła Bridge24.pl MA 10 = M 25 +2 18 +2 318.97
26 +4 2806 Wojciech Strzemecki Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 3 = M 26 +4 19 +2 313.77
27 +2 5363 Jerzy Russyan RAL Poznań WP 6 = M 27 +2 N 1 = 304.23
28 = 6887 Jacek Romański KS AZS Wratislavia I WR DS 7 +2 M 28 = S 7 = 297.65
29 +2 2121 Ryszard Sakowicz Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 4 = M 29 +2 20 +2 285.27
30 +2 14728 Kamil Nowak Bridge24.pl MA 11 = M 30 +2 J 2 = 274.40
31 +3 10085 Justyna Żmuda Bridge24.pl 2. MA 12 = K 1 = 21 N 270.66
32 +1 1539 Wojciech Olański RAL Poznań WP 7 = M 31 +2 S 8 N 266.62
33 +4 9146 Piotr Tuczyński Bridge24.pl 2. MA 13 = M 32 +4 22 +4 256.92
34 +2 7242 Vytautas Vainikonis RAL Poznań WP 8 = M 33 +2 23 +2 252.41
35 = 7811 Marcin Krupowicz Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 5 = M 34 = 24 = 252.33
36 +4 6540 Bartosz Chmurski Bridge24.pl 2. MA 14 = M 35 +3 25 +4 247.21
37 +1 9550 Jakub Wojcieszek SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 1 = M 36 +1 26 +1 242.69
38 +3 7431 Marek Witek Carlo Bossi Parfumes Nisko PK 1 = M 37 +2 S 9 N 235.04
39 +7 12450 Katarzyna Dufrat Bridge24.pl 2. MA 15 +1 K 2 +2 27 +7 231.88
40 +5 6909 Anna Sarniak INTERBUD Płock MA 16 -1 K 3 = 28 +5 226.91
41 -2 6795 Ewa Miszewska ELEKTROWNIA Żelichowo WP 9 = K 4 -2 29 -1 222.26
42 +1 6551 Jacek Ciechomski SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 2 = M 38 +3 30 +1 220.28
43 +1 4922 Piotr Busse TB Silesia I Gliwice SL 1 = M 39 +3 31 +1 215.58
44 +3 9138 Danuta Kazmucha CONNECTOR Poznań WP 10 +1 K 5 = 32 +3 196.85
45 +5 10054 Andrzej Jaszczak Singleton Warszawa MA 17 N M 40 +5 33 +4 193.35
46 +2 1347 Piotr Ilczuk CONSUS Kalisz WP 11 +1 M 41 +2 34 +2 192.30
47 +2 7869 Sławomir Zawiślak TB Silesia I Gliwice SL 2 = M 42 +2 S 10 -2 188.90
48 +12 5111 Wit Klapper KONSTANTA Bielsko-Biała SL 3 +1 M 43 +11 N 2 +1 185.94
49 +2 5856 Piotr Walczak CONSUS Kalisz WP 12 +1 M 44 +2 S 11 -2 185.82
50 +5 7849 Bogdan Szulejewski SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 18 -1 M 45 +4 35 +5 185.38
51 +1 2013 Andrzej Jeleniewski UNIA WINKHAUS Leszno WP 13 +1 M 46 +1 S 12 -2 182.92
52 +2 1223 Cathy Bałdysz Objectivity KS AZS Wratislavia III WR DS 8 +2 K 6 = 36 +3 180.75
53 = 5069 Paweł Jassem ZOIM & FIORI Szczecin ZP 1 +1 M 47 +1 37 +1 177.02
54 +17 4842 Leszek Sztyrak ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 1 = M 48 +16 38 +14 173.57
55 +7 9755 Łukasz Witkowski SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 3 = M 49 +7 J 3 +1 171.53
56 = 1726 Tomasz Winciorek ELEKTROWNIA Żelichowo WP 14 +1 M 50 = 39 +2 170.92
57 +2 6554 Jarosław Cieślak CONSUS Kalisz WP 15 +2 M 51 +2 40 +4 168.90
58 +3 5574 Przemysław Błaszczyk KDK1 Kutno LD 1 = M 52 +3 41 +4 168.75
59 -1 5374 Cezary Serek CONNECTOR Poznań WP 16 = M 53 -1 42 +1 168.33
60 +4 8117 Grażyna Brewiak BLOTKA Gdańsk PM 1 N K 7 = 43 +4 165.71
61 +4 4665 Kazimierz Omernik ANDRZEJKI Gdańsk PM 2 -1 M 54 +4 N 3 +1 165.67
62 -5 7603 Tomasz Pilch TB Silesia I Gliwice SL 4 -1 M 55 -4 44 -2 165.52
63 +4 5084 Tadeusz Kaczanowski UNIA WINKHAUS Leszno WP 17 +1 M 56 +4 N 4 N 165.05
64 +2 4535 Dariusz Bogucki ANDRZEJKI Gdańsk PM 3 -1 M 57 +2 45 +3 164.39
65 -2 4163 Andrei Arlovich PD 1 = M 58 -1 46 = 163.04
66 +3 1138 Marek Pietraszek Elektromontaż Rzeszów PK 2 = M 59 +3 47 +3 162.30
67 +1 7796 Marek Jeleniewski SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 4 = M 60 +1 48 +1 160.54
68 +5 10370 Erikas Vainikonis PD 2 = M 61 +5 49 +4 158.65
69 +5 8485 Grażyna Busse TB Silesia I Gliwice SL 5 = K 8 = 50 +4 157.52
70 +6 13140 Andriej Gromow MA 19 = M 62 +6 51 +5 154.73
71 +1 2966 Stanisław Pająk HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 5 = M 63 +2 S 13 -1 154.72
72 +11 11550 Piotr Marcinowski GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 9 +2 M 64 +11 J 4 +1 152.53
73 -3 4022 Adam Wujków Konkret Chełmno KP 3 = M 65 -2 52 -1 151.37
74 +7 10117 Krzysztof Lasocki RAL Poznań WP 18 +3 M 66 +7 N 5 = 146.70
75 +7 15922 Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 20 = M 67 +7 53 +6 145.53
76 +2 4699 Krzysztof Sikorski ANDRZEJKI Gdańsk PM 4 -1 M 68 +2 S 14 -1 144.69
77 +3 7341 Ireneusz Kowalczyk PONAR SILESIA SL 6 = M 69 +3 S 15 -1 142.26
78 -1 6873 Mariusz Puczyński CONNECTOR Poznań WP 19 = M 70 -1 54 +3 142.08
79 +7 4588 Sławomir Henclik ANDRZEJKI Gdańsk PM 5 -1 M 71 +7 55 +6 137.87
80 +4 7809 Piotr Kołuda SYNERGIA Lublin LU 1 = M 72 +4 56 +4 137.45
81 +6 9549 Maciej Bielawski Konkret Chełmno KP 4 = M 73 +6 57 +5 137.42
82 -3 8195 Dariusz Kowalski CONNECTOR Poznań WP 20 = M 74 -3 58 = 136.98
83 -8 10095 Paweł Miechowicz Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 6 = M 75 -8 59 -4 136.80
84 +6 13139 Aleksander Dubinin MA 21 = M 76 +6 60 +5 136.78
85 +7 1206 Jacek Znamirowski Elektromontaż Rzeszów PK 3 = M 77 +7 61 +5 135.71
86 +2 5520 Marek Wójcicki TB Silesia I Gliwice SL 7 = M 78 +2 S 16 N 135.55
87 +7 1502 Mirosław Miłaszewski GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 10 +2 M 79 +7 S 17 +1 135.47
88 +3 7827 Lech Ohrysko SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 6 = M 80 +3 S 18 -2 133.22
89 -4 5732 Paweł Niedzielski SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 21 +1 M 81 -4 S 19 -4 132.66
90 +8 2934 Krzysztof Kujawa TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 2 = M 82 +8 62 +7 131.73
91 +2 6751 Marcin Leśniewski KP 5 = M 83 +2 S 20 -3 130.61
92 +8 3960 Radosław Szczepański Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 7 = M 84 +8 63 +7 129.70
93 +3 7725 Grzegorz Superson Diebold Nixdorf Cracovia MP 1 = M 85 +3 64 +3 129.17
94 +5 6526 Waldemar Burakowski NOTUS Doradcy Finansowi MA 22 = M 86 +5 S 21 -2 128.41
95 -6 5310 Bogusław Pazur TB Silesia I Gliwice SL 8 = M 87 -6 65 -1 127.42
96 +9 12154 Mateusz Sobczak GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 11 +2 M 88 +8 J 5 +2 127.05
97 +5 2904 Janusz Gawęcki HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 7 = M 89 +5 66 +5 125.30
98 +38 15595 Maciej Dąbrowski Bez sponsora MA 23 +3 M 90 +36 67 +25 121.44
99 +10 7818 Viktor Markowicz MA 24 = M 91 +9 N 6 = 120.33
100 -5 11104 Sławomir Niajko ZOIM & FIORI Szczecin ZP 2 +1 M 92 -5 68 N 119.80
101 -4 5708 Janusz Makaruk SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 22 +1 M 93 -4 69 -1 119.70
102 +4 14234 Jakub Zawada Elektromontaż Rzeszów PK 4 = M 94 +3 J 6 +2 119.05
103 +1 4527 Krzysztof Antas UNIA WINKHAUS Leszno WP 23 +2 M 95 = N 7 N 119.04
104 +20 2912 Jacek Janowski Sfora Cibora Kraków MP 2 = M 96 +18 70 +15 117.94
105 +24 3497 Jerzy Skwark KONSTANTA Bielsko-Biała SL 9 +3 M 97 +22 71 +18 117.42
106 +2 13438 Rafał Marks AZS UW Warszawa MA 25 -2 M 98 +1 72 N 116.74
107 -6 8312 Piotr Bizoń CONNECTOR Poznań WP 24 = M 99 -6 S 22 -2 116.24
108 -5 10793 Natalia Sakowska SYNERGIA Lublin LU 3 = K 9 = 73 -1 114.32
109 +18 5718 Jerzy Michałek KONSTANTA Bielsko-Biała SL 10 +1 M 100 +17 S 23 +1 114.23
110 = 4762 Konrad Araszkiewicz CONNECTOR Poznań WP 25 +1 M 101 = 74 -1 112.95
111 -4 3266 Stefan Kowalczyk TB Silesia II - Diamond Gliwice SL 11 -2 M 102 -4 S 24 -2 108.71
112 +16 4109 Łukasz Brede UKB KLEKS Szamotuły WP 26 +3 M 103 +15 75 +13 108.54
113 +18 8769 Sławomir Piechocki KART-EL Gorzów Wlkp. LB 8 = M 104 +17 76 +14 108.05
114 = 5624 Jacek Grzelczak KDK1 Kutno LD 2 +1 M 105 -1 77 = 107.84
115 +1 13709 Grzegorz Głasek SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 8 +1 M 106 = 78 +1 107.15
116 +2 6994 Tomasz Wiśniewski PONAR SILESIA SL 12 -2 M 107 +1 79 +1 107.04
117 +2 6845 Tomasz Paluchowski SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 26 -1 M 108 +1 80 +1 106.45
118 +20 2673 Marek Jaworski WIKR.PL Kraków MP 3 +1 M 109 +19 N 8 = 105.76
119 -4 1128 Roman Opaliński Elektromontaż Rzeszów PK 5 = M 110 -5 81 -3 105.68
120 -7 7782 Piotr Butryn SYNERGIA Lublin LU 4 = M 111 -8 82 -6 105.67
121 +20 4212 Mirosław Cichocki ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 2 = M 112 +19 83 +12 105.64
122 -10 8294 Mariusz Bartkowski SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 9 -1 M 113 -11 84 -9 105.61
123 -12 5701 Marta Maj-Rudnicka KDK1 Kutno LD 3 -1 K 10 = 85 -11 105.36
124 +13 14619 Maksymilian Chodacki Diebold Nixdorf Cracovia MP 4 -1 M 114 +13 J 7 +4 104.27
125 +27 6648 Piotr Jurek Bridge24.pl MA 27 = M 115 +26 86 +17 103.99
126 +9 4735 Wacław Wejknis ANDRZEJKI Gdańsk PM 6 -1 M 116 +9 S 25 +2 103.10
127 -4 1840 Leszek Majdański CONSUS Kalisz WP 27 +1 M 117 -4 S 26 -3 102.61
128 -7 7044 Piotr Żak CONSUS Kalisz WP 28 -1 M 118 -7 S 27 N 101.90
129 +5 2666 Andrzej Hycnar SKOBUD Tarnobrzeg PK 6 = M 119 +5 S 28 N 101.81
130 -10 6954 Adam Suwik SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 10 = M 120 -10 87 -5 101.68
131 +9 2727 Andrzej Lubojemski Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 5 = M 121 +9 88 +6 100.73
132 -2 7025 Jerzy Zaremba CONSUS Kalisz WP 29 +1 M 122 -2 N 9 N 100.08
133 -16 10570 Wojciech Kaźmierczak BINŻ Bełchatów LD 4 = M 123 -16 J 8 +2 99.77
134 -12 1807 Roman Grzelak KS AZS Wratislavia I WR DS 12 +2 M 124 -12 89 -5 99.62
135 +4 3184 Artur Guła PONAR SILESIA SL 13 +1 M 125 +4 90 +3 98.92
136 +21 18197 Andrzej Knap PK 7 +1 M 126 +20 91 +17 98.90
137 +9 15621 Tomasz Gotard ANDRZEJKI Gdańsk PM 7 -1 M 127 +9 S 29 N 98.50
138 +4 5059 Stanisław Janik KART-EL Gorzów Wlkp. LB 9 = M 128 +4 92 +4 97.97
139 +9 12362 Justyna Stachowiak-Kluz GRICON STARKA Poznań WP 30 +6 K 11 = 93 +7 97.31
140 +10 9357 Arkadiusz Majcher Elektromontaż Rzeszów PK 8 -1 M 129 +10 J 9 +3 97.25
141 -9 5534 Stanisław Zakrzewski ELEKTROWNIA Żelichowo WP 31 = M 130 -8 S 30 -4 96.98
142 -9 3523 Jan Sucharkiewicz TB Silesia II - Diamond Gliwice SL 14 -1 M 131 -8 N 10 -3 95.90
143 +17 5423 Jeremi Stępiński Bridge24.pl MA 28 = M 132 +17 94 +16 94.57
144 +3 1831 Marian Kupnicki CONSUS Kalisz WP 32 +3 M 133 +4 S 31 -2 93.41
145 +43 8950 Iwona Czajka INTERBUD Płock MA 29 +6 K 12 +2 95 +29 92.86
146 +22 6629 Włodzimierz Ilnicki Singleton Warszawa MA 30 +1 M 134 +22 S 32 +2 92.84
147 +36 14885 Marcin Dobrowolski AZS UW Warszawa MA 31 +2 M 135 +36 96 +26 92.36
148 +24 3345 Zbigniew Mącior KONSTANTA Bielsko-Biała SL 15 +1 M 136 +24 S 33 +3 92.17
149 -23 2501 Mariusz Kowalski SYNERGIA Lublin LU 5 = M 137 -21 97 -10 91.97
150 +27 1865 Andrzej Pawlak Bez sponsora MA 32 = M 138 +27 S 34 +4 91.91
151 -26 6346 Adam Pawłowski KDK1 Kutno LD 5 = M 139 -24 98 -12 91.81
152 +3 2827 Marek Urbański Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 10 = M 140 +4 99 +7 91.23
153 +34 8549 Anna Maduzia AZS UW Warszawa MA 33 +1 K 13 = J 10 +5 91.10
154 -3 4531 Marek Barylewski RAL Poznań WP 33 +4 M 141 -1 100 +2 90.60
155 -10 4887 Olech Bestrzyński Dąbrówka MM Poznań WP 34 = M 142 -7 101 -3 90.13
156 -3 5830 Robert Stoliński INWIT Pabianice LD 6 = M 143 -1 102 +2 89.42
157 -13 5314 Marcin Pędziński GRICON STARKA Poznań WP 35 -2 M 144 -10 103 -6 89.22
158 +38 12899 Michał Wróbel TriVita OP 1 = M 145 +37 104 +25 88.23
159 -1 6543 Jan Chodorowski TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 6 +1 M 146 +1 S 35 -5 88.22
160 -6 5739 Robert Nowicki GRICON STARKA Poznań WP 36 +2 M 147 -4 105 = 87.99
161 +4 4303 Roman Kierznowski ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 3 = M 148 +5 S 36 -4 87.38
162 +8 2671 Ryszard Jaśkiewicz ALF 1 Nowy Sącz MP 6 +1 M 149 +9 106 +8 87.23
163 +6 5282 Jerzy Nowak KTB Konin WP 37 +2 M 150 +7 S 37 -2 87.22
164 +7 5307 Zbigniew Papierniak TB Silesia I Gliwice SL 16 -1 M 151 +8 107 +8 87.09
165 -6 5670 Andrzej Kozikowski KDK1 Kutno LD 7 = M 152 -4 108 +1 86.46
165 +1 17134 Marek Dalecki MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 34 -5 M 153 +1 109 +4 86.46
167 -5 6542 Irena Chodorowska TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 7 +2 K 14 -2 S 38 -7 85.94
168 +14 8978 Jacek Leśniczak KART-EL Gorzów Wlkp. LB 11 +1 M 154 +16 S 39 = 85.70
169 -5 12152 Marcin Bojarski Diebold Nixdorf Cracovia MP 7 -1 M 155 -3 110 N 85.14
170 +19 11471 Maciej Rodzaj WIKR.PL Kraków MP 8 +1 M 156 +19 111 +14 85.11
171 -28 5446 Marek Szukała ELEKTROWNIA Żelichowo WP 38 -6 M 157 -24 S 40 -12 84.46
172 +2 12999 Adam Krysa MTS Piast Skawina MP 9 -1 M 158 +4 112 N 84.04
173 +17 3644 Adam Błachnio Konkret Chełmno KP 6 +1 M 159 +17 113 +13 83.41
174 -13 6620 Igor Grzejdziak SYNERGIA Lublin LU 8 = M 160 -10 114 -3 82.38
175 +3 7544 Marek Tyran INWIT Pabianice LD 8 +1 M 161 +5 115 +3 82.22
176 -9 6800 Sylwester Młynarczuk Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 35 -5 M 162 -7 S 41 -8 81.47
177 +8 10534 Waldemar Sroczyński Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin LB 12 +1 M 163 +10 116 +7 81.43
178 -22 3978 Jarosław Śmieszek Konkret Chełmno KP 7 -1 M 164 -19 117 -10 81.30
179 -16 1749 Maciej Wręczycki COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR DS 13 +2 M 165 -14 118 -6 80.98
180 +40 7283 Jarosław Figlus TB Silesia I Gliwice SL 17 +3 M 166 +39 119 +26 80.22
181 -8 5691 Grzegorz Lewaciak KDK1 Kutno LD 9 -1 M 167 -6 S 42 -5 80.12
182 +11 4731 Sylwester Walerowicz UNIA WINKHAUS Leszno WP 39 +3 M 168 +11 S 43 = 79.71
183 +12 2846 Ryszard Woliński ALF 1 Nowy Sącz MP 10 +2 M 169 +12 S 44 = 79.42
184 -9 4405 Krzysztof Pikus WM 4 = M 170 -7 120 -4 79.41
185 +6 2166 Jarosław Wachnowski ZM Mestil Gorzów Wlkp. LB 13 +1 M 171 +6 S 45 -3 78.29
186 -6 3787 Adam Kozłowski KART-EL Gorzów Wlkp. LB 14 -3 M 172 -4 121 -1 77.58
187 +17 12123 Mateusz Stępiński AZS UW Warszawa MA 36 +1 M 173 +16 122 +13 77.53
188 -7 3401 Jarosław Ostrowski DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 40 = M 174 -5 123 -2 77.13
189 -40 2496 Cezary Komajda TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 9 -3 M 175 -37 124 -23 76.53
190 +4 7646 Tomasz Kluz Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 11 = M 176 +4 125 +3 76.39
191 +18 5264 Jerzy Mścisz Dąbrówka MM Poznań WP 41 +5 M 177 +17 N 11 N 76.04
192 = 11769 Tomasz Stryszawski WIKR.PL Kraków MP 12 -2 M 178 = 126 +1 75.99
193 +10 4802 Cezary Krzemiński RAL Poznań WP 42 +2 M 179 +9 127 +7 75.59
194 -10 4563 Ireneusz Dzikowski ANDRZEJKI Gdańsk PM 8 -1 M 180 -8 S 46 -6 75.42
195 +7 5378 Jerzy Sieracki UNIA WINKHAUS Leszno WP 43 = M 181 +6 128 +5 74.93
196 +5 2460 Marek Atalski SKÓR-BUT Łęczna LU 10 +2 M 182 +4 129 +3 74.93
197 +17 4242 Andrzej Fronczak ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 5 = M 183 +16 S 47 +2 74.09
198 -22 2977 Mirosław Rafalski HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 11 = M 184 -20 130 -13 73.99
199 = 3423 Marek Pieczka TB Silesia I Gliwice SL 18 -1 M 185 -1 131 = 73.73
200 +8 5505 Tomasz Włodarczak UNIA WINKHAUS Leszno WP 44 +1 M 186 +7 132 +6 73.68
201 -3 6895 Artur Rutkowski KBS Legionowianin 2 MA 37 -1 M 187 -4 S 48 -3 73.66
202 +11 2807 Reginald Sukiennik WIKR.PL Kraków MP 13 +1 M 188 +10 133 +9 73.60
203 +15 7475 Jerzy Stworzewicz KONSTANTA Bielsko-Biała SL 19 -1 M 189 +14 N 12 -2 73.59
204 +1 1220 Grzegorz Bajek COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR DS 14 +2 M 190 = 134 +2 72.38
205 +10 2831 Włodzimierz Wala TS Wisła Kraków MP 14 +1 M 191 +9 N 13 -4 72.31
206 -6 2804 Piotr Stopa TS Wisła Kraków MP 15 -2 M 192 -7 S 49 -3 72.24
207 +17 1054 Tadeusz Garbacik ALF 1 Nowy Sącz MP 16 +1 M 193 +16 S 50 +2 71.91
208 +15 3546 Krzysztof Śliwoń PONAR SILESIA SL 20 +1 M 194 +14 S 51 = 71.54
209 -12 6621 Sabina Grzejdziak SYNERGIA Lublin LU 11 = K 15 = 135 -5 71.41
210 +1 5386 Paweł Siwiński KART-EL Gorzów Wlkp. LB 15 +1 M 195 +1 136 +4 70.64
211 +39 4198 Adolf Bocheński ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 6 +1 M 196 +39 S 52 +7 70.49
212 -5 3815 Michał Lewiński KART-EL Gorzów Wlkp. LB 16 -1 M 197 -5 137 = 69.04
213 +14 11903 Paweł Szymaszczyk AZS UW Warszawa MA 38 +3 M 198 +14 138 +11 68.90
214 +3 5695 Andrzej Lućko ŚZBS KIELCE SW 12 N M 199 +3 S 53 -3 68.86
215 -9 5329 Jacek Poletyło HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 13 -1 M 200 -9 S 54 -7 68.65
216 = 2683 Krzysztof Kleinrok Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 17 -1 M 201 = 139 +4 68.23
217 -31 5400 Maciej Sobieralski ELEKTROWNIA Żelichowo WP 45 -4 M 202 -28 S 55 -14 67.89
218 -39 4110 Jakub Kotorowicz TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 12 -2 M 203 -36 140 -21 67.60
219 +7 6689 Andrzej Kondeja KBS Legionowianin MA 39 +1 M 204 +7 N 14 -3 67.10
220 +1 7722 Janusz Wesołowski SKOBUD Tarnobrzeg PK 9 = M 205 +1 141 +5 66.33
221 +11 10533 Ryszard Pałasz KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 15 +2 M 206 +11 S 56 N 66.26
222 +34 12474 Marek Blat KONSTANTA Bielsko-Biała SL 21 +3 M 207 +34 S 57 +5 66.25
223 +15 4593 Wacław Janicki UNIA WINKHAUS Leszno WP 46 +1 M 208 +15 N 15 -3 66.08
224 +18 5989 Jerzy Kullass KB KONTRA Koszalin ZP 3 +1 M 209 +18 142 +16 65.46
225 +34 15120 Agnieszka Pietrzyk TriVita OP 2 = K 16 +1 143 +24 64.79
226 +52 9643 Tomasz Sielicki Bridge24.pl 2. MA 40 +10 M 210 +51 144 +37 64.41
227 +16 4431 Zbigniew Rogowski ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz WM 7 -1 M 211 +17 145 +14 63.97
228 +6 2158 Zdzisław Świątek KART-EL Gorzów Wlkp. LB 17 +2 M 212 +7 S 58 -5 63.85
229 -7 6522 Henryk Brodawski Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 41 -2 M 213 -6 146 +1 63.81
230 -5 9828 Waldemar Jaworski Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów MP 18 = M 214 -4 147 +1 63.46
231 -2 2894 Krzysztof Czul SKOBUD Tarnobrzeg PK 10 = M 215 -1 148 +3 63.43
232 -22 3633 Mariusz Arutiunianc Konkret Chełmno KP 8 = M 216 -21 149 -10 63.28
233 +15 11600 Jarosław Stach Bez sponsora MA 42 +3 M 217 +16 150 +13 62.46
234 +11 7710 Andrzej Dudzik ALF 1 Nowy Sącz MP 19 +1 M 218 +12 S 59 N 62.34
235 -16 3549 Mikołaj Taczewski Mikołaj SL 22 -3 M 219 -15 151 -7 62.27
236 -3 4165 Ihar Radziukevich Enigma Mińsk PD 3 = M 220 -2 152 +3 61.78
237 -2 6830 Andrzej Ogłoblin MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 43 -1 M 221 -1 S 60 -6 61.53
238 -1 6801 Maciej Modrzejewski MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 44 -1 M 222 = S 61 N 61.42
239 +16 16317 Marian Krasowski Zachęta Białystok PD 4 = M 223 +17 N 16 -2 61.22
240 +12 4602 Aleksander Kasprzak SDK Tczew PM 9 = M 224 +13 S 62 -2 61.14
241 +12 2597 Tadeusz Biernat Dyktator - Last Minute Kraków MP 20 +1 M 225 +13 S 63 -2 61.00
242 -3 6812 Jan Nadaj MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 45 -1 M 226 -2 S 64 -9 60.43
243 +24 6923 Jacek Sikora ZOIM & FIORI Szczecin ZP 4 +1 M 227 +23 153 +20 60.35
244 +3 4684 Józef Pochroń COMPENSA Gdańsk PM 10 -2 M 228 +4 N 17 -4 60.32
245 -33 1945 Mirosław Bublewicz GOMAD Gorzów Wlkp. LB 18 -1 M 229 -32 154 -13 60.12
246 +19 1617 Przemysław Saliński Stow.BONA FIDE Świebodzice DS 16 +3 M 230 +18 155 +17 60.03
247 +16 8434 Witold Tomaszek K2 MA 46 +1 M 231 +15 156 +14 59.97
248 +36 7246 Giedrius Szarkanas PD 5 = M 232 +35 157 +27 59.87
249 +37 7215 Giedre Jankunaite PD 6 = K 17 +1 158 +27 59.69
250 +27 9822 Zdzisław Ingielewicz Bridge24.pl MA 47 +2 M 233 +27 S 65 = 59.69
251 +88 7860 Adam Walczyński KOSMETERIA Żukowo PM 11 +5 M 234 +85 159 +64 59.68
252 +19 2495 Andrzej Kokoryka SKÓR-BUT Łęczna LU 13 +1 M 235 +19 160 +15 59.65
253 -23 1208 Adam Żarnowski Elektromontaż Rzeszów PK 11 = M 236 -21 161 -9 59.61
254 -8 1739 Rafał Wolański KS AZS Wratislavia WR DS 17 +1 M 237 -6 162 = 59.33
255 +3 7090 Anna Kowalska INWIT Pabianice LD 10 +1 K 18 -2 S 66 -3 58.92
256 +18 6131 Marek Wawrzyniak KB KONTRA Koszalin ZP 5 +1 M 238 +19 163 +15 58.71
257 +16 10721 Sławomir Czech SPS EKO-RÓŻANKA LU 14 +1 M 239 +17 164 +13 57.88
258 +12 7526 Aleksander Jezioro TS Wisła Kraków MP 21 +4 M 240 +13 N 18 -2 57.79
259 -5 5615 Jarosław Gąsiorowski Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 48 -2 M 241 -2 165 = 57.51
260 -16 2698 Jakub Kowal MTS Piast Skawina MP 22 -3 M 242 -13 166 -6 57.46
261 = 4696 Antoni Sękowski COMPENSA Gdańsk PM 12 -2 M 243 +1 N 19 -4 57.37
262 +32 10444 Stefan Cabaj Singleton Warszawa MA 49 +4 M 244 +32 N 20 -2 57.07
263 +33 2650 Krzysztof Góra TriVita OP 3 +1 M 245 +33 167 +23 57.07
264 +25 1381 Piotr Klubiński Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 18 +3 M 246 +25 S 67 +2 56.85
265 -24 8283 Andrzej Iwański HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 14 -1 M 247 -21 S 68 -11 56.75
266 -4 10171 Yan Shpuntou Diebold Nixdorf Cracovia MP 23 = M 248 -3 168 +1 56.61
267 -18 3389 Leszek Niemiec TB Silesia II - Diamond Gliwice SL 23 -1 M 249 -15 S 69 -11 56.31
268 +25 7052 Edmund Czubak BATMIX Warszawa MA 50 +2 M 250 +25 S 70 = 56.08
269 -5 3920 Grzegorz Rojewski Chemik Bydgoszcz KP 9 +1 M 251 -4 169 +2 55.98
270 -4 14540 Maciej Superson Diebold Nixdorf Cracovia MP 24 = M 252 -3 J 11 +5 55.66
271 -35 8243 Jacek Gackowski Konkret Chełmno KP 10 -1 M 253 -32 170 -14 55.34
272 +10 1483 Adam Marcinowski KS AZS Wratislavia WR DS 19 +1 M 254 +11 171 +12 55.08
273 +3 4360 Mirosław Makatrewicz OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński WM 8 = M 255 +4 172 +8 55.01
274 -43 7926 Maciej Wierzbicki GOMAD Gorzów Wlkp. LB 19 -1 M 256 -40 173 -20 54.93
275 +24 1705 Małgorzata Turska-Marcinowska KS AZS Wratislavia WR DS 20 +2 K 19 = 174 +19 53.66
276 -8 7190 Paweł Chindelewicz SDK Tczew PM 13 -2 M 257 -6 175 -1 53.65
277 +44 9424 Stefan Szenberg GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 21 +2 M 258 +43 N 21 -2 53.52
278 +19 6915 Andrzej Serwach K2 MA 51 +3 M 259 +20 176 +15 53.52
279 +40 16829 Tomasz Zaleski Dolina Narwi MOSiR Łomża PD 7 = M 260 +39 177 +34 53.34
280 +7 13074 Maciej Grabiec MPEC I Tarnów MP 25 +1 M 261 +8 J 12 +6 53.31
281 +28 10450 Jacek Dmowski Bez sponsora MA 52 +6 M 262 +28 178 +24 53.17
282 -31 3185 Zbigniew Guła PONAR SILESIA SL 24 -1 M 263 -27 179 -15 53.08
283 -14 5464 Witold Turant INWIT Pabianice LD 11 +1 M 264 -12 S 71 -7 53.04
284 -24 2667 Bartłomiej Igła MP 26 -4 M 265 -22 180 -12 53.00
285 +25 7854 Witalis Talar Bez sponsora MA 53 +6 M 266 +25 181 +22 52.91
286 -6 3499 Andrzej Sładki SINGLETON ŚLĄSK SL 25 +1 M 267 -4 N 22 N 52.75
287 -15 3542 Andrzej Szymczak TB Silesia II - Diamond Gliwice SL 26 -1 M 268 -13 182 -6 52.67
288 +32 2823 Andrzej Trygar Ketz Super Bond Kraków MP 27 +4 M 269 +31 S 72 +1 52.57
289 +14 6765 Piotr Łyczkowski K2 MA 54 +3 M 270 +14 183 +13 52.56
290 -11 1781 Andrzej Aleksandrzak UKB KLEKS Szamotuły WP 47 +1 M 271 -9 S 73 -7 52.52
291 +40 8308 Kamil Walczyk POMTECH ZWOLEŃ SW 15 -1 M 272 +39 184 +34 52.36
292 +13 11428 Paweł Zubiel INTRA Łódź LD 12 +1 M 273 +13 185 +13 52.33
293 +25 8593 Marcin Bartoszewski BSBS 1 Bartoszyce WM 9 = M 274 +24 186 +24 52.25
294 -54 2174 Wojciech Waszkowiak GOMAD Gorzów Wlkp. LB 20 = M 275 -50 S 74 -18 52.24
295 -5 7370 Piotr Matkowski PONAR SILESIA SL 27 = M 276 -4 187 = 52.22
296 +15 4906 Jan Borychowski KTB Konin WP 48 +2 M 277 +15 S 75 -3 52.10
297 +10 11809 Krzysztof Mielnik SDK Tczew PM 14 -2 M 278 +10 188 +12 51.94
298 -7 1171 Stefan Skowron SKOBUD Tarnobrzeg PK 12 = M 279 -6 N 23 -6 51.89
299 -7 2833 Edward Warząchowski Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 28 = M 280 -6 189 -1 51.47
300 +15 3064 Michał Błach PONAR SILESIA SL 28 = M 281 +14 190 +17 51.47
301 +31 2262 Zbigniew Halat Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin LB 21 +3 M 282 +30 S 76 = 51.41
302 +75 4852 Marta Sikora KOSMETERIA Żukowo PM 15 +8 K 20 +4 191 +59 51.17
303 +26 2519 Bartosz Matras TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 15 +3 M 283 +26 192 +25 51.09
304 -21 10209 Igor Łosiewicz MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 55 -4 M 284 -18 J 13 +4 50.82
305 -5 2757 Bogdan Palczyński WIKR.PL Kraków MP 29 = M 285 -4 193 +1 50.80
306 -78 5730 Wiesław Niciński KDK1 Kutno LD 13 -3 M 286 -73 194 -44 50.73
307 +16 4547 Andrzej Bunikowski DARLES SANTERM Gdańsk PM 16 -3 M 287 +16 195 +18 50.72
308 +33 10252 Salek Zeligman MA 56 +7 M 288 +32 S 77 +2 50.56
309 -3 7801 Michał Kania FUNDACJA RBS Szczecin ZP 6 +1 M 289 -2 196 +3 50.38
310 +39 8078 Edmund Pinkiewicz COMPENSA Gdańsk PM 17 +1 M 290 +38 N 24 -2 50.21
311 -13 10105 Robert Głowacki KBS Legionowianin MA 57 -2 M 291 -11 197 -5 49.99
312 +69 6274 Ryszard Kiełczewski KONSTANTA Bielsko-Biała SL 29 +1 M 292 +65 N 25 = 49.99
313 +20 12129 Grzegorz Deptuła BSBS 1 Bartoszyce WM 10 = M 293 +20 198 +21 49.90
314 -19 3206 Maciej Janeczko JOCKER Oświęcim OP 4 -1 M 294 -17 199 -10 49.81
315 +22 4632 Jacek Lew COMPENSA Gdańsk PM 18 -3 M 295 +22 N 26 N 49.78
316 -8 5649 Tomasz Jochymski FUNDACJA RBS Szczecin ZP 7 +1 M 296 -7 200 +1 49.74
317 +48 1288 Janusz Drozdowski Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 22 +5 M 297 +47 N 27 -4 49.38
318 -30 2794 Ryszard Skotarski MPEC I Tarnów MP 30 -3 M 298 -28 201 -15 49.30
319 -3 2703 Marcin Krawczyk MTS Piast Skawina MP 31 -1 M 299 -3 202 +6 49.10
320 -7 3881 Tomasz Osiński Jantar Toruń KP 11 N M 300 -6 203 +2 48.97
321 -46 10023 Leszek Łuniewski Masovia Płock LD 14 N M 301 -43 204 -25 48.85
322 -8 7815 Lena Leszczyńska K2 MA 58 +3 K 21 -1 205 +1 48.80
323 +7 5170 Włodzimierz Kwiatkowski Credo Piła WP 49 +4 M 302 +8 N 28 -8 48.73
324 +21 6876 Janusz Radecki KBS Legionowianin MA 59 +5 M 303 +21 N 29 -8 48.70
325 +22 3529 Jacek Szczerbowski JOCKER Oświęcim OP 5 +1 M 304 +22 206 +22 48.65
326 -2 5454 Bogdan Świątek KTB Konin WP 50 +1 M 305 -1 S 78 -4 48.62
327 +21 4430 Jan Rogowski ETB PRIM Ełk WM 11 = M 306 +21 S 79 +2 48.44
328 -11 2976 Tomasz Raczkiewicz SKÓR-BUT Łęczna LU 16 +1 M 307 -10 207 +2 48.12
329 -27 6705 Zdzisław Kowalewski Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 60 -4 M 308 -25 S 80 -9 48.07
330 +38 1019 Andrzej Byzdra Carlo Bossi Parfumes Nisko PK 13 +1 M 309 +38 S 81 +4 47.97
331 -3 5568 Zdzisław Beling SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 51 +1 M 310 -2 S 82 -7 47.88
332 -28 4949 Michał Dembiński GRICON STARKA Poznań WP 52 -3 M 311 -26 208 -11 47.83
333 +54 6904 Lech Sadoś Czwórka Warszawa MA 61 +11 M 312 +50 N 30 -3 47.73
334 +1 2809 Rafał Synowiec Sfora Cibora Kraków MP 32 = M 313 +2 209 +11 47.57
335 +88 11296 Artur Pomarański KB KONTRA Koszalin ZP 8 +7 M 314 +80 210 +67 47.33
336 +28 4043 Mirosław Liszewski BC SUDOVIA INTERNATIONAL PD 8 = M 315 +28 211 +30 47.22
337 +35 7794 Marta Janeczek DARLES SANTERM Gdańsk PM 19 +3 K 22 = 212 +34 47.09
338 +5 1311 Jerzy Gładysz KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 23 +3 M 316 +6 S 83 -3 47.04
339 +36 12145 Joanna Raczyńska-Neve-Żochowska MA 62 +8 K 23 = 213 +36 46.90
340 +18 7729 Wojciech Paszko SKOBUD Tarnobrzeg PK 14 -1 M 317 +20 214 +22 46.80
341 -7 3847 Jarosław Michałowski BTG Bydgoszcz KP 12 -1 M 318 -4 S 84 -7 46.72
342 -30 2497 Dariusz Koproń SKÓR-BUT Łęczna LU 17 -1 M 319 -26 215 -11 46.49
343 -5 3454 Jacek Radomski SL 30 N M 320 -2 216 +6 46.19
344 -4 4553 Elżbieta Czekaj DARLES SANTERM Gdańsk PM 20 -3 K 24 -3 S 85 N 46.14
345 +43 13412 Zuzanna Moszczyńska SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 53 +4 K 25 +1 J 14 +5 45.89
346 +50 15976 Stanisław Mączka AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa MA 63 +10 M 321 +48 J 15 +5 45.85
347 -20 4707 Mirosław Szaliński SDK Tczew PM 21 -7 M 322 -15 217 -1 45.82
348 +4 2642 Przemysław Gałek Sfora Cibora Kraków MP 33 = M 323 +8 218 +13 45.81
349 +51 2933 Piotr Kucharski HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 16 +1 M 324 +49 219 +42 45.70
350 +40 3724 Leszek Hejne Forta Rogowo KP 13 +1 M 325 +39 220 +36 45.59
351 -25 1291 Krzysztof Dziekański Stow.BONA FIDE Świebodzice DS 24 +1 M 326 -20 S 86 N 45.49
352 +7 7642 Witold Stachnik MP 34 +1 M 327 +11 221 +16 45.33
353 -9 5523 Artur Wójcik UKB KLEKS Szamotuły WP 54 = M 328 -5 222 +4 45.24
354 -97 2515 Piotr Lutek SYNERGIA Lublin LU 18 -5 M 329 -87 223 -57 45.23
355 +67 5226 Andrzej Mazurek UNIA II Leszno WP 55 +6 M 330 +63 S 87 +9 45.10
356 = 3003 Hubert Urban Kamienna Ostrowiec SW 17 -1 M 331 +4 224 +10 44.92
357 +19 2395 Krzysztof Rogoziński Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin LB 22 +4 M 332 +21 S 88 -2 44.90
358 +9 3029 Stanisław Adamczyk PREMONT Senior Impas Katowice SL 31 -2 M 333 +13 S 89 -5 44.81
359 +4 6963 Marek Szymanowski ELEKTROWNIA Żelichowo WP 56 N M 334 +8 S 90 -7 44.49
360 +23 2382 Sławomir Polak UNIA II Leszno WP 57 -1 M 335 +24 S 91 -4 44.39
361 +48 13828 Kamila Kukuła Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 25 +9 K 26 +2 225 +42 44.24
362 -2 9491 Rafał Niedzielski Singleton Warszawa MA 64 +2 M 336 +3 226 +12 44.24
363 -38 6225 Wojciech Palmowski MKS Arnica Przasnysz MA 65 -3 M 337 -32 227 -13 44.18
364 +9 12009 Mirosław Hryszko Zachęta Białystok PD 9 = M 338 +13 228 +19 44.06
365 +30 4365 Krzysztof Michalczyk LEŚNIK Nowe Ramuki WM 12 +1 M 339 +29 S 92 -3 43.99
366 -13 4712 Leszek Szkudlarek DARLES SANTERM Gdańsk PM 22 -2 M 340 -8 229 +3 43.93
367 -1 8341 Jan Chmielewski KB KONTRA Koszalin ZP 9 +2 M 341 +4 230 +12 43.67
368 -46 8182 Paweł Kowalczewski COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR DS 26 -2 M 342 -40 231 -19 43.57
369 -18 4682 Jacek Piotrowski ESTIMA Sopot PM 23 -4 M 343 -13 S 93 N 43.56
370 +35 6746 Zdzisław Laszczak Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 66 +8 M 344 +34 N 31 -2 43.54
371 +23 12272 Anna Makarewicz Erbud KS AZS Wratislavia IX WR DS 27 +4 K 27 = 232 +27 43.43
372 -18 4797 Ryszard Konopka STB Słupsk PM 24 -3 M 345 -12 S 94 -12 43.42
373 -4 5675 Mariusz Kraśnicki LD 15 -1 M 346 +2 233 +10 43.32
374 +28 9430 Kazimierz Gałka Gold Drop Limanowa MP 35 +3 M 347 +28 S 95 -3 43.08
375 -5 7779 Jan Betley AZS UW Warszawa MA 67 +1 M 348 +1 234 +10 42.97
376 -30 2489 Jarosław Kaczorowski SKÓR-BUT Łęczna LU 19 = M 349 -24 235 -8 42.63
377 +26 4042 Janusz Kowalewski BC SUDOVIA INTERNATIONAL PD 10 = M 350 +26 236 +27 42.39
378 +33 15519 Piotr Kulesza Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 28 +7 M 351 +32 237 +32 42.24
379 +41 10251 Wiktor Melman MA 68 +7 M 352 +39 N 32 -2 42.01
380 +112 15511 Kacper Kopka Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa MA 69 +11 M 353 +106 J 16 N 41.93
381 +10 2631 Kazimierz Dziadkowiec Ketz Super Bond Kraków MP 36 +1 M 354 +11 238 +19 41.92
382 +126 16645 Piotr Jasiński Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa MA 70 +14 M 355 +118 J 17 +10 41.43
383 +23 5944 Adam Hintertan ZZBS Szczecin ZP 10 +4 M 356 +23 239 +26 41.24
384 -99 2093 Stanisław Owczarski GOMAD Gorzów Wlkp. LB 23 -1 M 357 -89 S 96 -28 41.18
385 -11 9562 Łukasz Gaweł GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 29 -1 M 358 -6 240 +8 41.14
386 -105 2018 Robert Karanowski GOMAD Gorzów Wlkp. LB 24 -3 M 359 -95 241 -59 41.13
387 -1 7777 Ewa Banaszkiewicz Singleton Warszawa MA 71 = K 28 -3 242 +13 40.87
388 -38 3696 Leszek Falkowski Chemik Bydgoszcz KP 14 -2 M 360 -31 243 -14 40.82
389 -7 1627 Waldemar Siuda BKB I Bolesławiec DS 30 = M 361 -3 244 +9 40.64
390 -28 9387 Cezary Jarmuł FUNDACJA RBS Szczecin ZP 11 -1 M 362 -21 245 -5 40.57
391 -55 2970 Marcin Piwowarczyk SPS CONSTRUCTION KIELCE. SW 18 -3 M 363 -47 246 -25 40.53
392 +47 13661 Adam Harasimowicz WIKR.PL Kraków MP 37 +8 M 364 +45 247 +43 40.51
393 +98 16259 Maciej Kliś MP 38 +13 M 365 +93 248 +71 40.29
394 +103 3231 Halina Kaleta TCK Tarnowskie Góry SL 32 +7 K 29 +5 249 +73 39.93
395 -34 6249 Przemysław Ślesicki MKS Arnica Przasnysz MA 72 -5 M 366 -26 250 -11 39.86
396 -17 5877 Jan Zadroga CONSUS Kalisz WP 58 -3 M 367 -12 N 33 -9 39.67
397 +104 3232 Grzegorz Kaleta TCK Tarnowskie Góry SL 33 +7 M 368 +98 251 +73 39.62
398 -13 4643 Bogdan Małysz ANDRZEJKI BIS Gdańsk PM 25 -1 M 369 -8 N 34 -8 39.59
399 +25 4111 Krzysztof Kotorowicz ZZBS-ASKO-TECH Szczecin ZP 12 +4 M 370 +25 252 +26 39.48
400 -99 2110 Zbigniew Przybylski GOMAD Gorzów Wlkp. LB 25 -2 M 371 -89 253 -58 39.44
401 +3 7221 Andrei Kavalenka Enigma Mińsk PD 11 = M 372 +5 254 +10 39.39
402 -1 8911 Ilya Shpuntou DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 59 -1 M 373 +1 255 +7 39.37
403 -10 7891 Piotr Klimacki FUNDACJA RBS Szczecin ZP 13 -1 M 374 -7 256 +2 39.22
404 -26 1272 Marek Czerepak COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR DS 31 -2 M 375 -21 257 -6 39.12
405 -63 6129 Piotr Wasylko ZOIM & FIORI Szczecin ZP 14 -5 M 376 -55 258 -33 39.12
406 -22 2524 Józef Myć SKÓR-BUT Łęczna LU 20 = M 377 -17 259 -5 39.12
407 -36 13071 Artur Sulich Bez sponsora MA 73 -4 M 378 -28 260 -15 39.10
408 -16 4347 Henryk Łakomski Vęgoria WCK Węgorzewo WM 13 -1 M 379 -13 S 97 -9 39.10
409 +43 9835 Tomasz Kłys GRICON STARKA Poznań WP 60 +6 M 380 +42 261 +36 38.86
410 +45 11934 Tomasz Przybora MA 74 +3 M 381 +44 S 98 +5 38.76
411 +23 10794 Aleksander Chrenowski BLACKWOOD Gdańsk PM 26 = M 382 +23 S 99 -2 38.66
412 +28 3562 Jerzy Ujma TriVita OP 6 +2 M 383 +27 S 100 -2 38.59
413 -33 3992 Roman Wachowiak Chemik Bydgoszcz KP 15 -2 M 384 -28 262 -10 38.53
414 +50 12320 Zofia Bałdysz Objectivity KS AZS Wratislavia III WR DS 32 +10 K 30 +2 J 18 +5 38.51
415 -5 8793 Tadeusz Rejdych Ketz Super Bond Kraków MP 39 = M 385 -3 263 +5 38.51
416 -27 8210 Hubert Jaworowski TS Wisła Kraków MP 40 -4 M 386 -23 N 35 -7 38.48
417 -60 6334 Dariusz Krajewski INTERBUD Płock MA 75 -10 M 387 -51 264 -29 38.35
418 +7 4751 Andrzej Zaleski ANDRZEJKI Gdańsk PM 27 -2 M 388 +8 N 36 -5 38.28
419 = 1030 Marek Cyrkiel Elektromontaż Rzeszów PK 15 = M 389 +1 265 +11 38.26
420 -12 1283 Piotr Dobryszycki KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 33 = M 390 -9 S 101 -8 38.24
421 -66 2644 Grzegorz Gawron MTS Piast Skawina MP 41 -7 M 391 -57 266 -33 38.22
422 +43 9568 Mariusz Ilnicki Stow.BONA FIDE Świebodzice DS 34 +9 M 392 +41 267 +37 38.20
423 -24 7591 Aleksander Nowakowski KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 35 -3 M 393 -21 S 102 -11 38.18
424 -6 3971 Karol Szwenkel Jantar Toruń KP 16 -1 M 394 -5 268 +7 38.09
425 +7 3775 Jacek Kokociński KTB Konin WP 61 +2 M 395 +8 269 +16 38.08
426 +15 1224 Marek Bałdysz KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 36 +2 M 396 +15 S 103 -4 37.93
427 -10 9418 Piotr Kuc-Dzierżawski WIKR.PL Kraków MP 42 = M 397 -9 270 +4 37.88
428 +57 14286 Błażej Krawczyk MPEC I Tarnów MP 43 +6 M 398 +54 J 19 +5 37.86
429 -2 5431 Andrzej Syrek KTB Konin WP 62 = M 399 -1 271 +9 37.72
430 = 3525 Aleksy Swoboda KONSTANTA Bielsko-Biała SL 34 -2 M 400 +1 272 +11 37.47
431 +32 13882 Agnieszka Wiankowska BLACKWOOD Gdańsk PM 28 +2 K 31 = 273 +30 37.31
432 +36 4413 Grzegorz Probola ETB PRIM Ełk WM 14 = M 401 +35 S 104 +2 37.28
433 +23 5527 Janusz Wygowski NZBS Piła WP 63 +4 M 402 +24 274 +24 36.73
434 -20 1826 Janusz Kościelny UKB KLEKS Szamotuły WP 64 -5 M 403 -17 275 -3 36.65
435 +19 1433 Aleksander Kud KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 26 +1 M 404 +20 S 105 -3 36.62
436 +33 6978 Tomasz Ukraiński LAST Rzeszów PK 16 = M 405 +32 276 +31 36.54
437 +10 5353 Olgierd Rodziewicz-Bielewicz Fundacja Taurus WP 65 = M 406 +11 277 +18 36.46
438 -12 6112 Roman Szlachetka POMORZANIN Nowogard ZP 15 +2 M 407 -10 278 +1 36.42
438 -3 11834 Jakub Jagodziński TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 21 = M 408 -2 279 N 36.42
440 +97 8119 Waldemar Warzała Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PM 29 +9 M 409 +93 S 106 N 36.40
441 -13 7114 Waldemar Skóra CKM Łódź LD 16 -1 M 410 -11 280 +1 36.35
442 +111 6707 Maciej Kowalski Wkra II Żuromin MA 76 +16 M 411 +107 S 107 +23 36.29
443 -30 14481 Kacper Kacperski Diebold Nixdorf Cracovia MP 44 -4 M 412 -27 281 -10 36.25
444 -28 10937 Jacek Stasica TS Wisła Kraków MP 45 -4 M 413 -26 S 108 -14 36.17
445 +1 2546 Jacek Przybyś CKFiS Bełżyce LU 22 = M 414 +2 282 +12 36.13
446 -49 8350 Władysław Tomasiak ZZBS Szczecin ZP 16 -3 M 415 -45 S 109 -19 36.09
447 +62 4427 Edmund Reczuga NARIE Morąg WM 15 +1 M 416 +58 283 +46 36.05
448 -33 9594 Ewa Dziekańska Stow.BONA FIDE Świebodzice DS 37 = K 32 -3 284 -11 36.03
449 +21 11092 Tytus Bisping MP 46 +1 M 417 +21 S 110 -3 35.95
450 -38 1345 Maciej Hutyra VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR DS 38 -2 M 418 -34 285 -15 35.91
451 +16 12983 Janusz Kobylarski ESTIMA Sopot PM 30 +1 M 419 +16 286 +20 35.89
452 -3 3068 Michał Bojanowski PREMONT Senior Impas Katowice SL 35 -2 M 420 -1 N 37 -4 35.83
453 +47 13060 Dominika Piesiewicz SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 66 +4 K 33 +2 J 20 +5 35.82
454 -10 7109 Jerzy Ronke SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 67 -3 M 421 -7 S 111 -11 35.75
455 +34 16184 Tomasz Bartnicki KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 27 +1 M 422 +34 287 +31 35.75
456 +42 8271 Adam Karczmarz GAMA Przasnysz MA 77 +5 M 423 +41 288 +35 35.73
457 -28 2774 Jarosław Posłuszny Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 47 -4 M 424 -24 289 -7 35.62
458 +26 4509 Janusz Wróblewski LEŚNIK Nowe Ramuki WM 16 -1 M 425 +26 290 +26 35.56
459 -17 2723 Bogusław Lesiecki MPEC I Tarnów MP 48 -2 M 426 -14 291 = 35.50
460 +34 6693 Jacek Korpetta KBS Legionowianin 2 MA 78 +3 M 427 +34 N 38 -1 35.43
461 +57 16380 Jakub Andruszkiewicz AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa MA 79 +7 M 428 +55 J 21 +7 35.38
462 +11 7209 Krzysztof Krajewski Dolina Narwi MOSiR Łomża PD 12 +3 M 429 +12 292 +18 35.20
463 +78 5118 Cezary Kmiecik RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 68 +7 M 430 +76 293 +56 35.08
464 +38 15477 Krzysztof Żak Diebold Nixdorf Cracovia MP 49 +3 M 431 +36 294 +31 34.90
465 +58 3104 Kazimierz Cios Drugi Sort Bielsko-Biała SL 36 +6 M 432 +56 S 112 +7 34.85
466 -13 6080 Jerzy Sadowski KB KONTRA Koszalin ZP 17 +2 M 433 -10 N 39 N 34.69
467 -60 12357 Aleh Tsimakhovich PD 13 -1 M 434 -54 295 -29 34.69
468 +62 1189 Tadeusz Urbanek Miasto Radłów PK 17 = M 435 +60 S 113 +8 34.64
469 -38 3434 Grzegorz Plewniak JOCKER Oświęcim OP 7 = M 436 -34 296 -12 34.53
470 +41 5893 Jacek Batóg POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie ZP 18 +4 M 437 +39 297 +33 34.43
471 -12 3455 Jerzy Radomski DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE SL 37 -3 M 438 -9 S 114 -10 34.35
472 +47 14845 Robert Krawczyk BLACKWOOD Gdańsk PM 31 +5 M 439 +45 298 +37 34.32
473 -22 1508 Jarosław Molenda BKB I Bolesławiec DS 39 +2 M 440 -19 299 -3 34.16
474 -76 3338 Ryszard Matlak PONAR SILESIA SL 38 -7 M 441 -70 300 -40 34.15
475 +65 4463 Jan Stańczak NARIE Morąg WM 17 +1 M 442 +63 S 115 +10 33.94
476 +45 4160 Mirosław Hanusz Hetman Białystok PD 14 +2 M 443 +43 301 +36 33.89
477 -56 5202 Przemysław Machowczyk UKB KLEKS Szamotuły WP 69 -9 M 444 -52 S 116 -21 33.88
478 -33 1727 Artur Winkler BKB I Bolesławiec DS 40 -1 M 445 -30 302 -9 33.85
479 +2 4601 Witold Kaliński Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PM 32 = M 446 +2 N 40 -5 33.75
480 -3 2919 Aleksander Knawa Splinter Jędrzejów SW 19 +1 M 447 -2 S 117 -8 33.74
481 -3 2219 Beata Bojarska GRICON STARKA Poznań WP 70 -2 K 34 -1 303 +10 33.72
482 -11 2959 Sławomir Olech HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 20 -1 M 448 -9 304 +4 33.65
483 -50 3096 Konrad Ciborowski Sfora Cibora Kraków MP 50 -6 M 449 -45 305 -19 33.63
484 +36 5326 Robert Pogorzelski GOK Kaczory WP 71 +3 M 450 +35 306 +30 33.58
485 -47 6507 Wojciech Biegajło MKS Arnica Przasnysz MA 80 -4 M 451 -43 307 -18 33.56
486 +74 16069 Łukasz Trendak AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa MA 81 +13 M 452 +73 J 22 +7 33.51
487 +58 4143 Stanisław Gawryszczak Dolina Narwi MOSiR Łomża PD 15 +2 M 453 +57 308 +44 33.36
488 +11 5017 Józef Grewling RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 72 -3 M 454 +11 S 118 -4 33.29
489 -7 7405 Piotr Radzikowski Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów MP 51 -3 M 455 -6 309 +6 33.20
490 +5 1718 Bogumił Wegner KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 41 +6 M 456 +6 310 +10 33.11
491 -4 9797 Janusz Buksa Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów MP 52 -2 M 457 -3 S 119 -8 33.06
492 -56 11656 Elena Shokhan SPEKTR Mińsk PD 16 -3 K 35 -5 311 -24 33.03
493 -32 12127 Jarosław Bartosiński SDK Tczew PM 33 -5 M 458 -27 312 -10 32.99
494 -57 14276 Pavel Klebanovich SPEKTR Mińsk PD 17 -3 M 459 -52 313 -25 32.94
495 -47 1912 Franciszek Zarzecki KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 42 -2 M 460 -42 N 41 -9 32.81
496 +21 7099 Jerzy Olczyk SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 73 = M 461 +21 S 120 -2 32.78
497 +49 4063 Andrzej Prasalski Hetman Białystok PD 18 = M 462 +49 S 121 +6 32.72
498 -19 3532 Edwin Szenkelbach PREMONT Senior Impas Katowice SL 39 -3 M 463 -17 N 42 -8 32.56
499 +149 1643 Ewa Sobolewska INWIT Pabianice LD 17 +3 K 36 +4 314 +100 32.48
500 -12 16475 Andrzej Staszek PREMONT Senior Impas Katowice SL 40 -2 M 464 -9 N 43 -7 32.46
501 -15 6703 Sławomir Kowalczyk NOTUS Doradcy Finansowi MA 82 -3 M 465 -12 315 +2 32.46
502 +85 16875 Edward Sucharda AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa MA 83 +14 M 466 +86 J 23 +10 32.35
503 +35 12846 Andrzej Hermansdorfer BUKS MDK MOSM I Bytom SL 41 +2 M 467 +36 S 122 +2 32.33
504 -11 8297 Leszek Pęcherzewski Masovia Płock LD 18 -2 M 468 -8 S 123 -10 32.31
505 +38 7271 Adrian Bakalarz KONSTANTA Bielsko-Biała SL 42 +3 M 469 +39 316 +35 32.27
506 -46 3020 Grzegorz Zakrzewski POMTECH ZWOLEŃ SW 21 -3 M 470 -40 317 -16 32.24
507 +18 6539 Robert Chmielak SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 84 +3 M 471 +19 318 +21 32.10
508 +53 13037 Artur Wasik PK 18 = M 472 +54 319 +43 32.00
509 -47 4772 Bogusław Dyk STB Słupsk PM 34 -5 M 473 -41 S 124 -19 31.88
510 +67 2663 Jacek Herman MTS Piast Skawina MP 53 +6 M 474 +68 S 125 +10 31.78
511 +36 6306 Kazimierz Wielechowski Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 85 +4 M 475 +37 S 126 +2 31.75
512 +24 1305 Grzegorz Gardynik Inwitofitka MA 86 +2 M 476 +25 S 127 -4 31.67
513 -39 6356 Maciej Wiącek INTERBUD Płock MA 87 -9 M 477 -35 320 -9 31.64
514 -2 5483 Tomasz Wasilewski KTB Konin WP 74 -3 M 478 -1 321 +10 31.64
515 -25 4559 Kazimierz Dominiak KOSMETERIA Żukowo PM 35 -2 M 479 -22 S 128 -16 31.57
516 +16 5900 Lechosław Błaziński POMORZANIN Nowogard ZP 19 +4 M 480 +17 S 129 -7 31.51
517 -34 1373 Andrzej Kaźmierczak BKB I Bolesławiec DS 43 +3 M 481 -31 S 130 -20 31.50
518 +11 2676 Jarosław Jurkiewicz SKOBUD Tarnobrzeg PK 19 N M 482 +12 322 +20 31.41
519 +40 5403 Piotr Solecki RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 75 +1 M 483 +41 323 +38 31.34
520 -70 13364 Adam Lonski SDK Tczew PM 36 -9 M 484 -64 324 N 31.31
521 -55 4683 Przemysław Piotrowski GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 44 = M 485 -51 325 -20 31.29
522 +64 1234 Kazimierz Bednarek MKS Zakrzów Wrocław DS 45 +15 M 486 +65 N 44 = 31.22
523 +10 1952 Andrzej Choniawko FUNDACJA RBS Szczecin ZP 20 +4 M 487 +11 326 +18 31.15
524 -14 4660 Marek Niesłuchowski MAKABI Gdańsk PM 37 -3 M 488 -13 S 131 -15 31.13
525 +14 5023 Paweł Gruszczyński KART-EL Gorzów Wlkp. LB 28 +1 M 489 +15 327 +21 30.96
526 +9 4319 Dariusz Kozłowski Vęgoria WCK Węgorzewo WM 18 -1 M 490 +10 328 +18 30.86
527 +44 14783 Patryk Patreuha BKB I Bolesławiec DS 46 +10 M 491 +45 J 24 +7 30.82
528 -48 3103 Robert Cimr PREMONT Senior Impas Katowice SL 43 -6 M 492 -45 329 -15 30.78
529 +55 16454 Roman Jagielski Olimpia Chąśno LD 19 -1 M 493 +56 N 45 N 30.69
530 -58 1286 Maciej Dorabiała VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR DS 47 -2 M 494 -54 330 -21 30.47
531 -7 11479 Tomasz Koźlecki KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 48 +2 M 495 -6 331 +7 30.45
532 -36 1730 Michał Wittenbeck GORACO KS AZS Wratislavia VII WR DS 49 -1 M 496 -33 332 -11 30.34
533 +24 7989 Wiesław Skubisz YAMIT Zamość LU 23 = M 497 +25 N 46 -7 30.34
534 +93 15757 Marcin Wilczyński MP 54 +9 M 498 +92 333 +65 30.27
535 +73 4127 Marian Urwanowicz Hetman Białystok PD 19 +2 M 499 +74 S 132 +10 30.25
536 +98 17155 Sławomir Bąk NOTUS Doradcy Finansowi MA 88 +15 M 500 +96 S 133 +15 30.23
537 -30 11109 Maciej Kita MPEC I Tarnów MP 55 = M 501 -29 J 25 +1 30.19
538 -12 1408 Mariusz Kowalczyk KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 50 +1 M 502 -11 334 +6 30.09
539 +24 10472 Sammy Bałdysz KS Gwardia V Strachota WR DS 51 +3 M 503 +25 J 26 +4 30.05
540 -13 1577 Aleksander Poznysz KS Konfeks I Legnica DS 52 = M 504 -12 S 134 -14 30.02
541 +78 10217 Urszula Kędzierska BATMIX Warszawa MA 89 +12 K 37 -1 335 +56 30.02
542 -29 5519 Marcin Woźniak CONNECTOR Poznań WP 76 -4 M 505 -27 336 -4 29.99
543 +56 16140 Andrzej Szepczyński Reaktywacja Warszawa MA 90 +9 M 506 +58 337 +46 29.94
544 +8 14420 Igor Chalupec Bridge24.pl 2. MA 91 = M 507 +10 338 +18 29.93
545 -102 6128 Andrzej Wasylko ZOIM & FIORI Szczecin ZP 21 -3 M 508 -95 339 -47 29.88
546 +46 17298 Rob Helle Objectivity KS AZS Wratislavia III WR DS 53 +8 M 509 +48 340 +37 29.83
547 +26 3763 Leszek Kawski PAAK Bydgoszcz KP 17 +3 M 510 +28 341 +25 29.64
548 +16 2324 Andrzej Łagosz KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 29 +1 M 511 +18 342 +21 29.62
549 -44 6714 Piotr Krajewski MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MA 92 -9 M 512 -42 343 -15 29.61
550 -28 1534 Antoni Ochot BKB I Bolesławiec DS 54 -5 M 513 -26 N 47 -9 29.57
551 +23 6877 Waldemar Radziak BATMIX Warszawa MA 93 +3 M 514 +25 344 +23 29.49
552 -77 3909 Ryszard Rapicki Chemik Bydgoszcz KP 18 -2 M 515 -72 S 135 -27 29.47
553 -47 3618 Eugeniusz Zalewski ZTB 7TREFL Zawiercie SL 44 -3 M 516 -45 S 136 -21 29.47
554 +134 6797 Andrzej Miszewski Czwórka Warszawa MA 94 +17 M 517 +130 N 48 +10 29.45
555 +17 4329 Zbigniew Krzepkowski Zatoka Braniewo WM 19 = M 518 +19 345 +20 29.39
556 +19 6090 Robert Cylwik ZZBS-ASKO-TECH Szczecin ZP 22 +3 M 519 +21 346 +22 29.33
557 +83 16070 Krystian Bączek Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa MA 95 +9 M 520 +82 J 27 +8 29.31
558 +27 14250 Marcin Szymański DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 77 +2 M 521 +29 J 28 +4 29.21
559 +118 11591 Tadeusz Bożek DRYL TEAM Warszawa MA 96 +14 M 522 +114 S 137 N 29.14
560 +76 11800 Mariusz Krakowiak Chemik II Bydgoszcz KP 19 +7 M 523 +75 347 +58 29.11
561 +22 1397 Piotr Korecki KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 30 +1 M 524 +24 348 +24 29.07
562 +6 3939 Aleksander Skop Konkret Chełmno KP 20 -1 M 525 +8 349 +15 29.06
563 +6 6818 Wiesław Niedziela INTER BLOCK Warszawa MA 97 -2 M 526 +8 S 138 -5 28.98
564 -106 6147 Paweł Woźnicki ZOIM & FIORI Szczecin ZP 23 -2 M 527 -99 350 -50 28.91
565 -7 2784 Robert Różak Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów MP 56 +1 M 528 -5 351 +9 28.78
566 +36 3621 Krzysztof Zieliński DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE SL 45 +2 M 529 +38 S 139 N 28.78
567 +36 1641 Zbigniew Sobczyk KS Gwardia I Wrocław DS 55 +8 M 530 +38 S 140 -1 28.64
568 +47 14782 Jakub Patreuha BKB I Bolesławiec DS 56 +9 M 531 +49 J 29 +5 28.57
569 +47 6338 Aleksander Marciniak GOK Bielsk MA 98 +2 M 532 +49 352 +37 28.55
570 -4 9422 Marek Adamczyk Ketz Super Bond Kraków MP 57 +1 M 533 -2 S 141 -9 28.41
571 -21 12196 Zbigniew Skibicki Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 99 -9 M 534 -19 S 142 -13 28.32
572 -58 4798 Mirosław Kopowski STB Słupsk PM 38 -3 M 535 -56 353 -20 28.28
573 +15 8370 Bartłomiej Kamelski PAAK Bydgoszcz KP 21 = M 536 +17 354 +19 28.16
574 +56 5242 Ewa Knapik Fikot Trefl Poznań WP 78 +9 K 38 = S 143 +4 28.08
575 +45 4943 Sławomir Czapliński RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 79 +7 M 537 +47 355 +37 28.08
576 +47 3422 Andrzej Piecuch GKS Piast III - Silesia III Gliwice SL 46 +2 M 538 +48 356 +38 28.06
577 +137 3823 Stanisław Łański DOL-BY Bydgoszcz KP 22 +14 M 539 +130 N 49 +15 27.98
578 +19 6414 Sławomir Kutyła POMTECH ZWOLEŃ SW 22 +1 M 540 +22 357 +24 27.95
579 +28 4396 Krzysztof Pakuła OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński WM 20 +1 M 541 +31 S 144 -3 27.91
580 -10 6355 Lech Warwocki KDK2 Kutno LD 20 -3 M 542 -7 S 145 -11 27.88
581 +74 7401 Janusz Wrześniak Piast Kraków MP 58 +9 M 543 +71 358 +62 27.88
582 +32 4040 Jerzy Gober MOK Mońki PD 20 +2 M 544 +35 S 146 -2 27.80
583 +41 4035 Andrzej Balunowski MOK Mońki PD 21 +2 M 545 +42 S 147 N 27.77
584 +83 2223 Piotr Brzeziński ANNEBERG Zielona Góra LB 31 +2 M 546 +80 S 148 N 27.71
585 -70 6598 Karol Gałązka AZS UW Warszawa MA 100 -15 M 547 -67 359 -25 27.68
586 -42 8241 Wojciech Dolny BTG Bydgoszcz KP 23 -5 M 548 -39 S 149 -23 27.64
587 +23 3933 Eugeniusz Seichter Bemix Więcbork KP 24 = M 549 +26 N 50 -4 27.63
588 -57 4630 Jacek Lasota KOSMETERIA Żukowo PM 39 -2 M 550 -54 360 -17 27.55
589 +22 1269 Aleksander Czajka KS Gwardia I Wrocław DS 57 +7 M 551 +25 N 51 -4 27.55
590 -86 7686 Tomasz Radko MP 59 -5 M 552 -83 361 -34 27.37
591 +50 16183 Zofia Miechowicz KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 32 = K 39 = 362 +46 27.35
592 +91 4294 Józef Kamiński INEX Giżycko WM 21 +4 M 553 +89 S 150 +4 27.34
593 +29 4261 Lech Grabski LEŚNIK Nowe Ramuki WM 22 = M 554 +31 S 151 -5 27.33
594 +15 7543 Przemysław Teleszyński PTC - PAFANA I Pabianice LD 21 -2 M 555 +19 S 152 -9 27.27
595 -61 8450 Waldemar Szelka MULTI Opole OP 8 +1 M 556 -57 363 -18 27.21
596 +97 4284 Leonard Jaskowiak Premar OSBS Olsztyn WM 23 +5 M 557 +95 N 52 +7 27.19
597 +16 3650 Tomasz Borucki Tenis Point Bydgoszcz KP 25 = M 558 +20 364 +24 27.19
598 = 2921 Tadeusz Kowalczewski POMTECH ZWOLEŃ SW 23 +1 M 559 +4 365 +17 27.18
599 -17 2760 Jerzy Pasich Legenda AZS AGH Kraków MP 60 = M 560 -13 N 53 -10 27.14
600 +5 4144 Adam Chmielewski Króliczki Łomża PD 22 -2 M 561 +9 S 153 -13 27.12
601 -59 3464 Adam Robak SL 47 -3 M 562 -55 366 -16 27.11
602 -21 1297 Mirosław Fechner Erbud KS AZS Wratislavia IX WR DS 58 +1 M 563 -17 367 +4 27.07
603 +44 3496 Marek Skulimowski BUKS MDK MOSM I Bytom SL 48 +1 M 564 +44 368 +45 27.03
604 -37 5487 Przemysław Weymann KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 59 -4 M 565 -33 N 54 -13 26.99
605 -102 7687 Mirosław Kołton TS Wisła Kraków MP 61 -8 M 566 -98 369 -43 26.99
606 +15 2580 Agata Kowal UKS Olimpia Dwójka I MP 62 = K 40 -3 370 +23 26.98
607 -11 3820 Jarosław Łakomy BIN Aleksandrów Kujawski KP 26 -3 M 567 -6 371 +9 26.94
608 +61 5248 Andrzej Milde TB Budowlani Poznań WP 80 +13 M 568 +60 N 55 +1 26.89
609 -29 2157 Paweł Szymonik Singleton Warszawa MA 101 N M 569 -24 372 -2 26.86
610 +21 17100 Andrzej Waszyński FUNDACJA RBS Szczecin ZP 24 +2 M 570 +23 373 +28 26.84
611 +51 6664 Jan Kandybowicz Czwórka Warszawa MA 102 +6 M 571 +50 N 56 -2 26.80
612 +49 8144 Ireneusz Siemieniako ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych DS 60 +7 M 572 +48 N 57 -4 26.68
613 +68 4124 Roman Kruk Zachęta Białystok PD 23 +3 M 573 +67 S 154 -1 26.60
614 -36 5213 Paweł Małecki DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 81 -3 M 574 -31 374 -5 26.59
615 -60 4732 Michał Wantke KOSMETERIA Żukowo PM 40 -1 M 575 -55 375 -17 26.56
616 +1 7691 Janusz Natorski J&J Kraków MP 63 -2 M 576 +6 376 +14 26.54
617 +9 7563 Radosław Kozłowski Vęgoria WCK Węgorzewo WM 24 -1 M 577 +12 377 +20 26.53
618 +87 8931 Andrzej Fengler DRYL TEAM Warszawa MA 103 +11 M 578 +83 378 +70 26.51
619 -71 3085 Jacek Cebulski JOCKER Oświęcim OP 9 +1 M 579 -66 379 -26 26.47
620 +54 8057 Zbigniew Pinkiewicz Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PM 41 +2 M 580 +53 N 58 -1 26.41
621 -17 5070 Piotr Jassem DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 82 = M 581 -12 380 +6 26.39
622 +38 10335 Sławomir Wrzosek OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński WM 25 -1 M 582 +37 N 59 -7 26.38
623 +28 13570 Piotr Proporowicz Tenis Point Bydgoszcz KP 27 +1 M 583 +28 381 +35 26.31
624 +212 2928 Marek Kozdrach TriVita OP 10 +12 M 584 +195 S 155 +43 26.27
625 +18 3707 Marek Giża PAAK Bydgoszcz KP 28 -1 M 585 +19 382 +28 26.25
626 +24 15715 Robert Podsiadły J&J Kraków MP 64 +2 M 586 +24 383 +32 26.19
627 -170 6077 Tomasz Rusiecki ZP 25 -5 M 587 -160 384 -85 26.16
628 -152 9930 Mirosław Białożyt SL 49 -14 M 588 -144 S 156 N 26.15
629 +10 5156 Roman Kujawski ADMIRA Poznań WP 83 +6 M 589 +12 S 157 -8 26.10
630 +8 4157 Sławomir Bolesta Hetman Białystok PD 24 = M 590 +10 385 +22 26.05
631 -75 4820 Wiesław Mączkowski STB Słupsk PM 42 -2 M 591 -70 386 -27 26.03
632 +32 16456 Sylwester Sokół Olimpia Chąśno LD 22 -1 M 592 +31 387 +37 25.97
633 +63 5352 Ewa Rodziewicz-Bielewicz Fundacja Taurus WP 84 +12 K 41 +2 388 +54 25.94
634 -106 3780 Rafał Konieczny Chemik Bydgoszcz KP 29 -12 M 593 -100 389 -48 25.94
635 -81 6758 Tadeusz Luzak KBS Legionowianin MA 104 -11 M 594 -75 S 158 N 25.88
636 -57 3211 Andrzej Jarecki PREMONT Senior Impas Katowice SL 50 -4 M 595 -51 S 159 -23 25.87
637 +213 4416 Bernard Pszczoła LEŚNIK Nowe Ramuki WM 26 +11 M 596 +194 S 160 +43 25.87
638 +34 5221 Tadeusz Masłowski UNIA II Leszno WP 85 +9 M 597 +34 S 161 -10 25.84
639 +43 3049 Tomasz Bednarek BUKS MDK MOSM I Bytom SL 51 = M 598 +43 390 +46 25.80
640 -78 10809 Ryszard Leśniewski STB Słupsk PM 43 -2 M 599 -72 S 162 -31 25.73
641 +18 15344 Adam Ziętek IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE SL 52 -2 M 600 +18 N 60 -9 25.68
642 +52 6079 Grzegorz Rybacki ZZBS-TRZYNASTKA Szczecin ZP 26 +3 M 601 +52 391 +50 25.68
643 +101 11610 Paweł Starnawski DRYL TEAM Warszawa MA 105 +15 M 602 +94 S 163 +5 25.61
644 +112 10563 Paweł Klapper KONSTANTA Bielsko-Biała SL 53 +4 M 603 +104 392 +84 25.54
645 -96 11652 Alexander Nekhoroshev SPEKTR Mińsk PD 25 -6 M 604 -90 393 -39 25.52
646 -130 2518 Włodzimierz Maryniowski HOTEL SENATOR STARACHOWICE SW 24 -3 M 605 -124 S 164 -47 25.50
647 +59 12634 Monika Sautaux Jantar Toruń KP 30 +2 K 42 +3 394 +55 25.48
648 -48 4948 Grzegorz Dembiński KTB Konin WP 86 -6 M 606 -41 S 165 -27 25.44
649 -84 7004 Piotr Wowkonowicz SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 87 -10 M 607 -77 N 61 -21 25.43
650 +68 12006 Danuta Krupnik Piast I Feliksów MA 106 +10 K 43 +3 395 +60 25.43
651 -26 9903 Michał Witkowski TriVita OP 11 +1 M 608 -20 396 = 25.41
652 +79 9303 Jarosław Łaszczuk LKS Piast Sieradz LD 23 +2 M 609 +75 397 +64 25.39
653 -59 3822 Lech Łaniewski Chemik Bydgoszcz KP 31 -9 M 610 -51 N 62 -17 25.38
654 -8 9229 Łukasz Sobkiewicz NOTUS Doradcy Finansowi MA 107 -2 M 611 -4 398 +14 25.32
655 -104 1385 Tomasz Klukowski PROMOST KS AZS Wratislavia X WR DS 61 -8 M 612 -96 399 -44 25.19
656 -11 1037 Stanisław Drobot Dropol Rzeszów PK 20 -1 M 613 -7 400 +11 25.15
657 -4 4011 Michał Włoszek BIN Aleksandrów Kujawski KP 32 -3 M 614 -2 401 +17 25.03
658 +17 3807 Tomasz Latos PAAK Bydgoszcz KP 33 -2 M 615 +19 402 +29 25.02
659 +82 14369 Józef Klimowski KB KONTRA-FAXTEL Koszalin ZP 27 +6 M 616 +77 S 166 +1 24.97
660 -65 4474 Andrzej Sulima Vęgoria WCK Węgorzewo WM 27 -7 M 617 -57 403 -24 24.95
661 +18 14167 Dariusz Lisiecki KS Turbo FLY BACK Wrocław DS 62 +7 M 618 +20 404 +30 24.95
662 +16 4741 Jan Wieczorek ESTIMA Sopot PM 44 +1 M 619 +18 S 167 -15 24.91
663 -7 2507 Grzegorz Kułak TERMOCHEM CHEMIK Puławy LU 24 = M 620 -5 405 +16 24.87
664 +111 15601 Tomasz Mazur Miasto Radłów PK 21 +2 M 621 +103 406 +81 24.86
665 -16 2646 Wacław Gąssowski Ketz Super Bond Kraków MP 65 = M 622 -13 N 63 -14 24.84
666 -75 3168 Roman Goszcz JOCKER Oświęcim OP 12 -1 M 623 -67 407 -31 24.83
667 +130 14753 Jarosław Piasecki PM 45 +8 M 624 +120 408 +94 24.75
668 +60 8075 Jerzy Kowalski DOL-BY Bydgoszcz KP 34 +3 M 625 +56 N 64 +3 24.64
669 +18 1674 Włodzimierz Szczepanik W.Szk.Bank.KBS Kolejarz II WR DS 63 +8 M 626 +20 S 168 -11 24.63
670 +1 3821 Maciej Łaniewski Chemik Bydgoszcz KP 35 -5 M 627 +3 409 +20 24.51
671 -42 2891 Bartosz Ceglarski POMTECH ZWOLEŃ SW 25 = M 628 -36 410 -10 24.49
672 +63 7042 Andrzej Ziomek KBS Legionowianin MA 108 +11 M 629 +58 S 169 -3 24.48
673 +57 15802 Adam Suchodolski AZS PJATK Gdańsk PM 46 +2 M 630 +53 J 30 +7 24.48
674 +58 8166 Renata Dancewicz BATMIX Warszawa MA 109 +9 K 44 +4 411 +51 24.33
675 +138 10554 Zbigniew Kozioł Elektryczni Świlcza PK 22 +2 M 631 +127 412 +96 24.30
676 +93 1264 Zbigniew Ciereszko KS Konfeks I Legnica DS 64 +15 M 632 +87 S 170 +6 24.24
677 -40 1486 Marek Markowski UKB KLEKS Szamotuły WP 88 = M 633 -34 413 -7 24.17
678 +23 2820 Józef Tokarz ALF 1 Nowy Sącz MP 66 +7 M 634 +23 414 +31 24.17
679 -27 8619 Anna Sztyber AZS UW Warszawa MA 110 -4 K 45 -4 415 +2 24.15
680 +6 6659 Maciej Kalita SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 89 +6 M 635 +10 S 171 -15 24.13
681 +166 17625 Honorata Sobolewska INTER BLOCK Warszawa MA 111 +32 K 46 +13 416 +110 24.13
682 -89 10938 Wojciech Rozwadowski VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR DS 65 -3 M 636 -78 417 -39 24.12
683 +113 7812 Zygmunt Kuczyński NADBUD Warszawa MA 112 +20 M 637 +106 S 172 +9 24.05
684 +45 6116 Radosław Szymczak POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie ZP 28 +3 M 638 +44 418 +42 24.05
685 -19 5404 Marek Sosiński DĄBRÓWKA SENIOR Poznań WP 90 +2 M 639 -14 S 173 N 24.00
686 +106 7555 Stanisław Stachlewski GOS Nadarzyn-Bogorya MA 113 +18 M 640 +99 S 174 +6 23.91
687 +184 17361 Marta Makarewicz NADBUD Warszawa MA 114 +31 K 47 +14 419 +120 23.89
688 +100 12012 Jacek Koter GOS Nadarzyn-Bogorya MA 115 +13 M 641 +95 S 175 +3 23.88
689 +23 1457 Paweł Litwiński KBS Kolejarz III Wrocław DS 66 +9 M 642 +25 N 65 -2 23.87
690 +90 4240 Dariusz Filipek BSBS 1 Bartoszyce WM 28 +2 M 643 +85 420 +71 23.84
690 +169 16859 Ireneusz Grynczewski SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 116 +28 M 644 +155 S 176 +29 23.84
692 +101 5996 Zbigniew Lasocki POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie ZP 29 +8 M 645 +95 N 66 +9 23.82
693 +181 6488 Wiesław Andruk DRYL TEAM Warszawa MA 117 +29 M 646 +167 S 177 N 23.81
694 +9 6097 Jerzy Stańczyk POMORZANIN Nowogard ZP 30 = M 647 +12 N 67 -5 23.80
695 +92 7277 Aliaksandr Prakapenka SPEKTR Mińsk PD 26 +2 M 648 +87 421 +76 23.78
696 -16 3481 Aleksander Sejud TriVita OP 13 +1 M 649 -10 422 +13 23.75
697 -65 7033 Dariusz Zembrzuski SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 118 -16 M 650 -56 423 -21 23.61
698 +17 8411 Krzysztof Kobyliński SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 91 +8 M 651 +19 N 68 -3 23.59
699 +50 8945 Janusz Połeć MA 119 +3 M 652 +49 N 69 = 23.55
700 +172 14882 Jacek Brózda J&J Kraków MP 67 +15 M 653 +158 424 +116 23.53
701 -17 4279 Jan Janiak OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński WM 29 -3 M 654 -11 S 178 -23 23.43
702 +61 11932 Marek Borewicz SASKA KĘPA BRIDGE TEAM MA 120 +5 M 655 +59 S 179 -6 23.43
703 +4 7054 Sławomir Kolarz Singleton Warszawa MA 121 -6 M 656 +6 425 +25 23.43
704 -86 5548 Janusz Zwierzyński PAB Poznań WP 92 -7 M 657 -74 S 180 -35 23.42
705 -37 1231 Longin Bartnik MULTI Opole OP 14 -1 M 658 -31 S 181 N 23.39
706 +126 7491 Tadeusz Sobota GOKiS Masłów SW 26 +1 M 659 +116 S 182 +14 23.37
707 -49 7617 Mirosław Sady Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków MP 68 +1 M 660 -43 426 -4 23.36
708 +109 4350 Jarosław Łosiak PISA Pisz WM 30 +4 M 661 +101 427 +83 23.32
709 -120 6165 Dariusz Biedrzycki MKS Arnica Przasnysz MA 122 -24 M 662 -108 428 -54 23.27
710 +139 1071 Jan Kadula TWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów PK 23 +3 M 663 +126 S 183 +19 23.25
711 -21 16146 Frank Svindahl Singleton Warszawa MA 123 -11 M 664 -15 429 +10 23.25
712 +53 7053 Krzysztof Gołaś Czwórka Warszawa MA 124 +2 M 665 +51 S 184 -10 23.24
713 +264 6733 Grzegorz Kula SMART Altkom Akademia MA 125 +35 M 666 +244 430 +168 23.08
714 -12 16208 Robert Sikora KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 33 +1 M 667 -9 431 +15 23.06
715 +39 5357 Jerzy Roszak Chaos Gniezno WP 93 +10 M 668 +37 S 185 -14 23.06
716 +37 7020 Jan Zabrocki K2 Oldersi Raszyn MA 126 -3 M 669 +35 N 70 = 23.05
717 +190 2888 Zbigniew Borkowski POMTECH ZWOLEŃ SW 27 +2 M 670 +176 432 +125 23.04
718 +90 2434 Jerzy Trembowski ANNEBERG Zielona Góra LB 34 +1 M 671 +82 S 186 +1 23.03
719 +72 7572 Ireneusz Jagielski Piast I Feliksów MA 127 +3 M 672 +66 433 +66 23.02
720 +100 3867 Jan Nawrocki Polgra Bydgoszcz KP 36 +5 M 673 +92 S 187 +6 22.97
721 -58 4670 Mariusz Pater KS Beniaminek 03 PM 47 -5 M 674 -52 434 -11 22.97
721 +1 6723 Roman Krzemień WP 94 N M 675 = N 71 N 22.97
723 -10 3714 Andrzej Grela PAAK Bydgoszcz KP 37 -2 M 676 -8 S 188 -27 22.95
724 +77 10978 Natalia Gaweł MP 69 N K 48 +7 435 N 22.93
725 +46 6137 Marcin Wiliński POJEZIERZE I Drawsko Pomorskie ZP 31 +4 M 677 +44 436 +48 22.90
726 +78 5436 Mieczysław Szczechowiak SBS Polonia Nowy Tomyśl WP 95 +14 M 678 +71 S 189 -4 22.89
727 -62 5030 Bogdan Grzelak UNIA II Leszno WP 96 -5 M 679 -55 N 72 -17 22.88
728 +42 1613 Marek Rzeszutek Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 67 +13 M 680 +40 437 +46 22.87
729 -18 12229 Robert Rychlicki Tenis Point Bydgoszcz KP 38 -4 M 681 -15 438 +14 22.86
730 -11 3322 Ryszard Łazikiewicz SINGLETON ŚLĄSK SL 54 -2 M 682 -9 S 190 -28 22.80
731 +69 3063 Tadeusz Biskup PREMONT Senior Impas Katowice SL 55 +6 M 683 +63 S 191 -7 22.77
732 +8 5510 Marek Wojciechowski ADMIRA Poznań WP 97 +4 M 684 +8 S 192 N 22.74
733 -100 2185 Damian Wroński ZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin ZP 32 -5 M 685 -90 439 -36 22.73
734 -80 11245 Jarosław Szczygieł INTERBUD Płock MA 128 -21 M 686 -73 440 -21 22.71
735 -134 5761 Tomasz Piątkowski SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 98 -17 M 687 -121 441 -57 22.67
736 +158 10043 Łukasz Kalbarczyk BATMIX Warszawa MA 129 +19 M 688 +145 442 +108 22.64
737 -109 1736 Jacek Wojnarowicz VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR DS 68 -2 M 689 -98 443 -44 22.64
738 -13 6335 Bolesław Krzewski Masovia Płock LD 24 = M 690 -12 S 193 -29 22.58
739 -18 1882 Andrzej Skotniczny MULTI Opole OP 15 = M 691 -17 444 +13 22.55
740 +19 1711 Lech Warężak BKB I Bolesławiec DS 69 +7 M 692 +18 N 73 -1 22.55
741 -17 1032 Jacek Czaykowski SKOBUD Tarnobrzeg PK 24 -4 M 693 -16 N 74 -8 22.54
742 +192 15413 Sławomir Reising MKS Tarnovia Tarnów MP 70 +19 M 694 +179 445 +131 22.48
743 +55 7792 Ewa Harasimowicz KP 39 +1 K 49 +5 S 194 -12 22.46
744 -35 9355 Mariusz Grabowski BIN Aleksandrów Kujawski KP 40 -7 M 695 -31 446 +5 22.45
745 -48 2590 Józef Barczyk Ekspans Kraków MP 71 -1 M 696 -42 N 75 -14 22.44
746 N 6327 Paweł Górmiński Bard13 MA 130 N M 697 N 447 N 22.37
747 +64 9037 Mirosław Roesler ZORRO-17 Olsztyn WM 31 +2 M 698 +58 N 76 = 22.36
748 +29 9952 Stanisław Drabczyk TB Silesia Gliwice SL 56 +2 M 699 +27 N 77 -4 22.33
749 +36 5859 Artur Wasiak SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 99 +6 M 700 +33 448 +47 22.32
750 -144 5879 Dariusz Zarębski SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 100 -17 M 701 -130 449 -62 22.31
751 -34 5656 Andrzej Kaźmierczak BINŻ Bełchatów LD 25 -2 M 702 -30 450 +4 22.30
752 -61 12927 Adam Waszkiewicz Erbud KS AZS Wratislavia IX WR DS 70 +2 M 703 -53 451 N 22.25
753 -19 14834 Roman Marczewski KB KONTRA II Koszalin ZP 33 -1 M 704 -18 452 +12 22.23
754 +103 13003 Mariusz Bielski Chemik II Bydgoszcz KP 41 +2 M 705 +92 453 +78 22.23
755 +55 11000 Jerzy Pala IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE SL 57 +5 M 706 +49 N 78 N 22.11
756 +69 7000 Tomasz Wnuk K2 MA 131 +5 M 707 +63 454 +60 22.11
757 +199 16716 Lena Ostrowska BATMIX Warszawa MA 132 +24 K 50 +15 455 +133 22.06
758 -10 5038 Jerzy Gurzęda RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 101 +1 M 708 -8 S 195 -25 22.02
759 +102 1905 Andrzej Wojnarowski WIELUNSKI DOM KULTURY OP 16 +8 M 709 +92 S 196 +10 21.95
760 +70 6716 Anna Kręglewska-Wnuk K2 MA 133 +5 K 51 +6 456 +61 21.95
761 -63 16724 Adam Grobler TS Wisła Kraków MP 72 -1 M 710 -55 S 197 -39 21.94
762 -42 8903 Olga Zabulewicz DARLES SANTERM Gdańsk PM 48 -2 K 52 -5 457 -1 21.91
763 -121 15665 Andrei Sotnikau Enigma Mińsk PD 27 -2 M 711 -108 458 -49 21.91
764 +52 13491 Marek Kudła WP 102 +8 M 712 +49 N 79 -2 21.90
765 +8 7101 Kajetan Olewicz MICHALAK Kolonowskie OP 17 +1 M 713 +10 459 +27 21.90
766 -71 6717 Jolanta Krogulska KBS Legionowianin 2 MA 134 -21 K 53 -11 N 80 -20 21.89
767 N 14157 Sonata Simanaitiene BC SUDOVIA INTERNATIONAL PD 28 N K 54 N 460 N 21.86
768 +50 4435 Jan Romot Vęgoria WCK Węgorzewo WM 32 +3 M 714 +49 S 198 -7 21.84
769 -157 5291 Ryszard Olenderek UKB KLEKS Szamotuły WP 103 -19 M 715 -138 N 81 -33 21.83
770 +42 14226 Zbigniew Przeginiak MP 73 +5 M 716 +41 S 199 -10 21.81
771 +68 11928 Krystian Dowolski KBS Legionowianin MA 135 +5 M 717 +65 461 N 21.80
772 +4 8776 Michał Igła Kiery Głogoczów MP 74 +2 M 718 +7 462 +26 21.77
773 -88 1250 Andrzej Bondarewicz VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR DS 71 -1 M 719 -75 S 200 N 21.69
774 +48 17242 Andrzej Zawada Singleton Warszawa MA 136 -1 M 720 +47 S 201 -7 21.65
775 +140 11293 Radzisław Oczkowicz Credo Piła WP 104 +17 M 721 +133 S 202 +18 21.59
776 +43 7830 Jerzy Pawelec NOTUS Doradcy Finansowi MA 137 -3 M 722 +42 S 203 -11 21.58
777 +67 7164 Sviatlana Badrankova SPEKTR Mińsk PD 29 +1 K 55 +3 463 +61 21.51
778 +50 6672 Urban Kielichowski SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 105 +6 M 723 +49 464 +51 21.51
779 -144 7940 Piotr Waniurski MTS Piast Skawina MP 75 -11 M 724 -127 465 -61 21.45
780 +41 7909 Paweł Pietrażycki KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra LB 35 +1 M 725 +41 466 +45 21.44
781 -205 1516 Karol Mykietyn COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR DS 72 -15 M 726 -185 N 82 -40 21.42
782 -21 11466 Tadeusz Laszczak Autostrada Eksploatacja & 2S Media MA 138 -14 M 727 -15 467 +11 21.36
783 +57 1631 Wojciech Skonieczny KS Gwardia I Wrocław DS 73 +9 M 728 +55 N 83 -4 21.29
784 +94 1066 Andrzej Janda Greinplast Dębica PK 25 +3 M 729 +88 S 204 +5 21.23
785 -23 8986 Józef Małysz TZBS Zamość LU 25 +2 M 730 -17 468 +11 21.21
786 -12 4755 Danuta Żabicka MAKABI Gdańsk PM 49 +2 K 56 -5 S 205 -28 21.18
787 -111 9768 Sebastian Piepióra MAKABI Gdańsk PM 50 -6 M 731 -96 469 -37 21.17
788 -45 3750 Julian Jurski Lambda Toruń KP 42 -3 M 732 -37 N 84 -16 21.13
789 +75 3712 Mirosław Graczkowski Polgra Bydgoszcz KP 43 +1 M 733 +71 N 85 -3 21.10
790 +101 4829 Marek Pietrzak Słupskie Towarzystwo Brydżowe PM 51 +7 M 734 +96 470 +79 21.09
791 +84 5079 Rafał Junik Budowlani Chodzież WP 106 +8 M 735 +79 471 +71 21.08
792 +50 9607 Henryk Przybysławski WIST Pomiechówek MA 139 +2 M 736 +49 S 206 -6 21.07
793 +92 3999 Tadeusz Wasilewski Forta Rogowo KP 44 +1 M 737 +87 S 207 +4 21.07
794 -78 5822 Tomasz Spodenkiewicz INWIT Pabianice LD 26 -4 M 738 -67 472 -19 21.05
795 -138 2610 Kazimierz Chłobowski TS Wisła Kraków MP 76 -8 M 739 -123 N 86 -36 20.98
796 +126 9162 Jacek Trętowski BSBS 1 Bartoszyce WM 33 +7 M 740 +121 473 +95 20.96
797 -19 10148 Paulina Klimentowska MA 140 -13 K 57 -5 474 +15 20.96
798 -94 1772 Sławomir Zimniak BKB I Bolesławiec DS 74 = M 741 -81 475 -28 20.95
799 -57 3765 Józef Kaźmierczak BIN Aleksandrów Kujawski KP 45 -7 M 742 -48 476 -7 20.93
800 +58 17299 Roger Bryant Objectivity KS AZS Wratislavia III WR DS 75 +10 M 743 +55 N 87 -6 20.93
801 -101 1427 Przemysław Kubicki Erbud KS AZS Wratislavia IX WR DS 76 -3 M 744 -88 477 -33 20.91
802 +33 2103 Zdzisław Pleskot ZZBS-GENESIS Szczecin ZP 34 +6 M 745 +33 S 208 -11 20.90
803 -213 7595 Jerzy Razik SW 28 -6 M 746 -191 S 209 N 20.87
804 +23 4848 Maria Tomczewska WIMPEL Gdańsk PM 52 +3 K 58 -2 S 210 -15 20.73
805 +76 13028 Piotr Suchodolski GAME OVER Gdańsk PM 53 +4 M 747 +73 478 +67 20.72
806 -136 6921 Dariusz Sierocki MKS Arnica Przasnysz MA 141 -32 M 748 -119 479 -51 20.71
807 -80 4921 Cezary Bura UNIA II Leszno WP 107 -7 M 749 -69 S 211 -46 20.70
808 -119 6092 Piotr Siemaszko ZZBS-RYSIE Szczecin ZP 35 -7 M 750 -102 480 -42 20.67
809 -71 4195 Filip Bieńkowski WM 34 -5 M 751 -61 481 -15 20.66
810 +133 12374 Zdzisław Patreuha BKB II Pogrom Bolesławiec DS 77 +12 M 752 +130 482 +98 20.63
811 -167 5155 Jan Kuczera UKB KLEKS Szamotuły WP 108 -18 M 753 -148 S 212 -62 20.60
812 +150 11358 Aleksander Krych Singleton Warszawa MA 142 +15 M 754 +142 483 +109 20.58
813 +114 11424 Henryk Duszyński Karo Poznań WP 109 +14 M 755 +111 N 88 = 20.55
814 +107 14688 Jacek Szczerba TWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów PK 26 +4 M 756 +104 484 +83 20.55
815 -16 4473 Jerzy Sukow ZORRO-17 Olsztyn WM 35 -3 M 757 -12 S 213 -30 20.53
816 +39 2116 Andrzej Rękosiak Instalko SBS 1 Międzyrzecz LB 36 +2 M 758 +37 485 +45 20.50
817 -62 4603 Jakub Kasprzak DARLES SANTERM Gdańsk PM 54 -4 M 759 -53 486 -11 20.46
818 +163 4187 Tadeusz Banach PISA Pisz WM 36 +10 M 760 +152 S 214 +24 20.44
819 +27 10056 Piotr Nowicki Masovia Płock LD 27 +1 M 761 +27 S 215 -14 20.40
820 -30 7080 Tomasz Freitag Prosna Kalisz WP 110 -3 M 762 -25 S 216 -37 20.39
821 -129 4363 Tomasz Małachowski Vęgoria WCK Węgorzewo WM 37 -10 M 763 -112 487 -47 20.38
822 N 17167 Tomasz Kiełbasa Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa MA 143 N M 764 N J 31 N 20.36
823 +39 13660 Jarosław Duda J&J Kraków MP 77 +4 M 765 +37 488 +45 20.32
824 -15 6336 Piotr Lutostański SW 29 -3 M 766 -12 489 +18 20.28
825 -36 12108 Aleksandra Jarosz Singleton Warszawa MA 144 -15 K 59 -6 490 +8 20.27
826 +67 6721 Edward Krusiewicz K2 Oldersi Raszyn MA 145 +2 M 767 +65 S 217 -3 20.26
827 +59 16152 Andrzej Żurek TS Wisła Kraków MP 78 +6 M 768 +57 N 89 N 20.23
828 +158 7346 Kazimierz Lichawski Drugi Sort Bielsko-Biała SL 58 +13 M 769 +147 S 218 +22 20.22
829 -156 1713 Stanisław Wawszczyk Stow.BONA FIDE Świebodzice DS 78 -10 M 770 -138 491 -61 20.22
830 -97 3109 Andrzej Czech TB Silesia I Gliwice SL 59 -6 M 771 -86 492 -29 20.17
831 -5 6067 Julian Pisarek ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin ZP 36 +3 M 772 -1 N 90 -12 20.16
832 -17 4411 Zbigniew Prasek BLACKWOOD Gdańsk PM 55 -1 M 773 -13 S 219 -29 20.15
833 +57 13411 Michał Kaleta BUKS MDK MOSM I Bytom SL 60 +5 M 774 +55 J 32 +12 20.15
834 +50 2468 Jerzy Brzustowski SPS EKO-RÓŻANKA LU 26 +5 M 775 +48 493 +54 20.14
835 +28 1195 Zbigniew Wilisowski Miasto Radłów PK 27 = M 776 +27 494 +40 20.10
836 N 2398 Sławomir Rutecki DOM KULTURY Góra LB 37 N M 777 N S 220 N 20.09
837 -80 4078 Jan Gardocki Zachęta Białystok PD 30 -3 M 778 -70 N 91 -20 20.09
838 +106 5508 Robert Włodkowski RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 111 +14 M 779 +104 495 +86 20.05
839 -71 1097 Dariusz Kulpiński Dropol Rzeszów PK 28 -6 M 780 -62 496 -14 20.00
840 +16 1683 Marian Szymonowicz BKB I Bolesławiec DS 79 +5 M 781 +15 N 92 -12 19.97
841 +12 2862 Krzysztof Ziewacz MPEC II Tarnów MP 79 +1 M 782 +11 497 +32 19.93
842 +72 3293 Patryk Kuczera-Dyga BUKS MDK MOSM I Bytom SL 61 +7 M 783 +70 498 +64 19.93
843 -93 3274 Joanna Taczewska Mikołaj SL 62 -6 K 60 -11 499 -27 19.92
844 +24 1429 Ryszard Kubik ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych DS 80 +6 M 784 +24 N 93 N 19.90
845 -8 2040 Skarbimir Kozar Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin LB 38 -1 M 785 -5 S 221 -22 19.87
845 -50 3347 Maciej Mąka Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów MP 80 -3 M 786 -44 500 +1 19.87
847 +36 4342 Bogdan Lesiński SM Odrodzenie Szczytno WM 38 +1 M 787 +35 S 222 -12 19.85
848 +97 16130 Jerzy Kajzer ESTIMA Sopot PM 56 +6 M 788 +96 S 223 +4 19.85
849 -46 1881 Marek Skotniczny MULTI Opole OP 18 +2 M 789 -41 501 +3 19.84
850 N 17161 Krzysztof Cichy Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa MA 146 N M 790 N J 33 N 19.83
851 -69 3281 Leszek Krzeczek Drugi Sort Bielsko-Biała SL 63 -4 M 791 -61 N 94 -20 19.82
852 -11 1152 Grzegorz Rewer SPS EKO-RÓŻANKA LU 27 +1 M 792 -8 502 +20 19.82
853 -10 8970 Bogusław Pawszak MA 147 -5 M 793 -7 503 +20 19.81
854 -96 9167 Edward Bondarewicz RSB Racibórz OP 19 -2 M 794 -85 S 224 N 19.78
855 +56 5490 Grzegorz Wichtowski SBS Polonia Nowy Tomyśl WP 112 +7 M 795 +55 504 +56 19.74
856 -2 13492 Roman Borkowski Veolia Energia Łódź LD 28 +2 M 796 -2 N 95 N 19.73
857 -118 5808 Adam Skalski SYNERGIA Lublin LU 28 -3 M 797 -106 505 -38 19.73
858 +142 7061 Marek Różański ABNEGAT Warszawa MA 148 +15 M 798 +131 506 +107 19.71
859 +64 5192 Jarosław Lubczyński IOR I Poznań WP 113 +9 M 799 +63 507 +62 19.63
860 N 13622 Mirosław Łopaciuk Czwórka Warszawa MA 149 N M 800 N 508 N 19.62
861 +16 3561 Zbigniew Tymków CKS Czeladź SL 64 -1 M 801 +15 N 96 -12 19.62
862 -115 2472 Konrad Codello SINGLETON Lublin LU 29 -3 M 802 -103 S 225 -56 19.57
863 -25 2952 Ireneusz Michalski Splinter Jędrzejów SW 30 -2 M 803 -22 509 +12 19.54
864 +110 3027 Włodzimierz Stobiecki ŚZBS KIELCE SW 31 +1 M 804 +103 N 97 -5 19.50
865 -93 9393 Damian Ćwirko ZZBS-ASKO-TECH Szczecin ZP 37 -1 M 805 -83 510 -25 19.49
866 N 17766 Julij Chumak BC SUDOVIA INTERNATIONAL PD 31 N M 806 N 511 N 19.46
867 +97 4275 Mirosław Grodzki INEX Giżycko WM 39 +6 M 807 +91 N 98 -7 19.45
868 +85 4618 Wiesława Kasperek ESTIMA Sopot PM 57 +6 K 61 +2 S 226 +3 19.44
869 +1 5438 Witold Szczepaniak Kopernik Poznań WP 114 -1 M 808 +2 S 227 -19 19.43
870 +48 12003 Jarosław Żurawski Polgra Bydgoszcz KP 46 +1 M 809 +48 512 +53 19.41
871 -20 10501 Ireneusz Szulc BKS Miles Milicz DS 81 +2 M 810 -19 513 +15 19.40
872 +25 4871 Jerzy Bajka PAB Poznań WP 115 +2 M 811 +25 N 99 N 19.36
873 +31 5489 Jacek Wędrychowicz PAB Poznań WP 116 +2 M 812 +31 N 100 -14 19.33
874 N 11191 Dariusz Węgrowicz Hefajstos Otwock MA 150 N M 813 N S 228 N 19.31
875 +93 8328 Piotr Kiełczewski ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin ZP 38 +7 M 814 +88 S 229 +6 19.29
876 -153 2678 Jacek Kalinowski Dyktator - Last Minute Kraków MP 81 -7 M 815 -139 514 -56 19.29
877 +80 8930 Maja Żabierek Kamienna Ostrowiec SW 32 -1 K 62 +4 515 +74 19.27
878 +91 13993 Grzegorz Cieślak SPS EKO-RÓŻANKA LU 30 +3 M 816 +87 516 +77 19.25
879 +30 16128 Pavel Peradziryi Extreme Białoruś PD 32 = M 817 +31 517 +42 19.25
880 N 17082 Maciej Boczar AZS UW Warszawa IV MA 151 N M 818 N 518 N 19.18
881 -79 4915 Tomasz Buchnajzer KTB Konin WP 117 -9 M 819 -72 519 -16 19.13
882 N 2087 Marian Nieznański MOSiR 1 Kostrzyn LB 39 N M 820 N N 101 N 19.11
883 +84 2350 Witold Miłoszewski ANNEBERG Zielona Góra LB 40 = M 821 +80 S 230 +4 19.09
884 +19 6556 Sylwester Cieślak Singleton Warszawa MA 152 -3 M 822 +20 520 +36 19.09
885 +47 2733 Jerzy Maciaszek Rabka-Jordanów MP 82 +6 M 823 +48 S 231 -9 19.05
886 +109 8253 Witold Grochulski TB DELFIN Biała Podlaska LU 31 +4 M 824 +100 521 +88 19.05
887 +1 5108 Andrzej Kędzierski Fikot Trefl Poznań WP 118 -2 M 825 +2 522 +26 19.02
888 N 16793 Jacek Pióro Dolina Narwi MOSiR Łomża PD 33 N M 826 N 523 N 19.01
889 -179 7005 Rafał Wowkonowicz SPÓJNIA CONSUS Kalisz WP 119 -21 M 827 -162 S 232 -72 19.00
890 N 4369 Leszek Mielczarek SM Odrodzenie Szczytno WM 40 N M 828 N S 233 N 18.98
891 -2 10687 Lech Adach OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy LU 32 = M 829 -1 N 102 -17 18.98
892 -63 8396 Andrzej Bernatowicz AZS UW Warszawa MA 153 -16 M 830 -57 524 -8 18.98
893 -26 4560 Jarosław Drewing KOSMETERIA Żukowo PM 58 -2 M 831 -24 525 +12 18.96
894 +46 5988 Stanisław Kulesza ZZBS-MDK Międzyzdroje ZP 39 +4 M 832 +47 S 234 -9 18.92
895 +43 12266 Marek Drukier PAB Poznań WP 120 +4 M 833 +44 S 235 -11 18.90
896 +2 17001 Jakub Lenkiewicz MPEC I Tarnów MP 83 +2 M 834 +3 J 34 +11 18.90
897 +49 15746 Tomasz Pawełczyk BUKS MDK MOSM I Bytom SL 65 +5 M 835 +50 J 35 +13 18.89
898 -161 3554 Krzysztof Tomsia PONAR SILESIA SL 66 -12 M 836 -147 526 -61 18.88
899 -200 11871 Magdalena Szumny Sfora Cibora Kraków MP 84 -12 K 63 -19 527 -84 18.88
900 +42 6516 Andrzej Borewicz Singleton Warszawa MA 154 = M 837 +44 N 103 -14 18.87
901 N 6382 Maciej Dobrzyński UKS OLIMP OLGUM Skaryszew MA 155 N M 838 N 528 N 18.86
902 -194 5354 Zdzisław Romaniszyn WP 121 -24 M 839 -176 S 236 -77 18.86
903 +70 7063 Dorota Tokaj-Wojtczuk ABNEGAT Warszawa MA 156 +3 K 64 +3 529 +67 18.86
904 N 9006 Adam Peszke Chaos Gniezno WP 122 N M 840 N 530 N 18.86
905 -72 5696 Igor Łobodziński BINŻ Bełchatów LD 29 -2 M 841 -65 531 -12 18.84
906 +44 15916 Grzegorz Wieczorkiewicz Kamienna Ostrowiec SW 33 -3 M 842 +46 532 +52 18.81
907 +63 7065 Rafał Wojtczuk ABNEGAT Warszawa MA 157 +1 M 843 +61 533 +61 18.79
908 +2 1456 Andrzej Litwiński KBS Kolejarz III Wrocław DS 82 +6 M 844 +5 S 237 -19 18.78
909 -104 14175 Andrzej Jabłoński KB KONTRA Koszalin ZP 40 -2 M 845 -95 S 238 -52 18.78
910 +18 16695 Marcin Jankowski Singleton Warszawa MA 158 -6 M 846 +21 534 +39 18.73
911 -159 4549 Dariusz Chmielewski DARLES SANTERM Gdańsk PM 59 -10 M 847 -144 535 -61 18.71
912 +29 4052 Adam Szempliński Zachęta Białystok PD 34 +2 M 848 +32 S 239 -13 18.70
913 +75 2748 Roman Narewski PTG Sokół Gorlice MP 85 +7 M 849 +69 536 +69 18.66
914 -188 4781 Andrzej Garstka STB Słupsk PM 60 -13 M 850 -171 537 -78 18.66
915 -164 2131 Ryszard Smejda ZOIM & FIORI Szczecin ZP 41 -7 M 851 -149 538 -65 18.65
916 N 2902 Krzysztof Gałda GOKiS Masłów SW 34 N M 852 N S 240 N 18.64
917 -181 11128 Artur Janeczko OP 20 -4 M 853 -165 539 N 18.63
918 +60 5544 Jolanta Ziętara Budowlani Chodzież WP 123 +4 K 65 +3 S 241 N 18.59
919 -140 13174 Ryszard Zwolak JOCKER Oświęcim OP 21 -2 M 854 -127 540 -50 18.56
920 N 4399 Tomasz Patalan SEWIL Olsztyn WM 41 N M 855 N 541 N 18.55
921 -5 3351 Marek Michalski Miasto Radłów PK 29 = M 856 -1 542 +21 18.53
922 -49 4546 Andrzej Daszczuk ZORRO-17 Olsztyn WM 42 -4 M 857 -45 N 104 -21 18.52
923 +57 12176 Aneta Buze ZZBS-GENESIS Szczecin ZP 42 +4 K 66 +3 543 +58 18.52
924 N 13065 Anna Jankowska KS AZS Wratislavia XII WR DS 83 N K 67 N 544 N 18.51
925 -80 4353 Krzysztof Łukaszewicz Vęgoria WCK Węgorzewo WM 43 -7 M 858 -71 545 -20 18.51
926 N 9245 Tomasz Sinkiewicz BSBS 1 Bartoszyce WM 44 N M 859 N 546 N 18.51
927 -75 14541 Krzysztof Superson Diebold Nixdorf Cracovia MP 86 -7 M 860 -68 J 36 +5 18.50
928 +30 1599 Maciej Rochowicz Termet KS AZS Wratislavia VIII WR DS 84 +6 M 861 +31 547 +43 18.50
929 +1 10403 Andrzej Wielowieyski FUNDACJA RBS Szczecin ZP 43 -1 M 862 +7 S 242 N 18.49
930 +7 4392 Robert Ostapczuk Warmia Dymer Biskupiec WM 45 -3 M 863 +13 548 +30 18.46
931 +16 12263 Anna Jaguszewska MA 159 -4 K 68 -6 S 243 -15 18.41
932 -151 5315 Maciej Piasecki UNIA II Leszno WP 124 -20 M 864 -135 549 -57 18.35
933 = 4490 Andrzej Tutaj ETB PRIM Ełk WM 46 -5 M 865 +7 S 244 -21 18.31
934 -110 5797 Karol Ruszkiewicz LKS Piast Sieradz LD 30 -4 M 866 -97 550 -37 18.31
935 -11 11653 Igor Kravchenko PD 35 -1 M 867 -4 551 +19 18.31
936 -34 4569 Krzysztof Firkus KOSMETERIA Żukowo PM 61 -1 M 868 -27 S 245 N 18.31
937 -25 5651 Edward Kaczmarek Prosna Kalisz WP 125 -5 M 869 -18 S 246 -27 18.30
938 N 14179 Ryszard Pisarczyk Carlo Bossi Parfumes Nisko PK 30 N M 870 N S 247 N 18.29
939 -14 5876 Piotr Wulkiewicz LKS Piast Sieradz LD 31 +1 M 871 -7 552 +19 18.29
940 -64 8855 Janusz Wierucki KB KONTRA Koszalin ZP 44 -3 M 872 -57 553 -10 18.26
941 +50 6517 Halina Borewicz Singleton Warszawa MA 160 +2 K 69 +2 N 105 -12 18.24
942 N 6817 Renata Neronowicz Singleton Warszawa MA 161 N K 70 N S 248 N 18.20
943 +11 2025 Roman Klejny ZM Mestil Gorzów Wlkp. LB 41 -2 M 873 +18 S 249 N 18.19
944 N 9238 Sławomir Dytkowski WILGA Trans Olsztyn WM 47 N M 874 N 554 N 18.19
945 N 2660 Jacek Gurgul J&J Kraków MP 87 N M 875 N 555 N 18.17
946 -51 1668 Edward Szafraniec LKB Lwówek Śląski DS 85 +2 M 876 -42 S 250 -35 18.13
947 -67 5371 Grzegorz Samol RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno WP 126 -11 M 877 -58 556 -12 18.12
948 N 7312 Dariusz Sosin MKS Tarnovia Tarnów MP 88 N M 878 N 557 N 18.11
949 +45 5585 Stanisław Ciach WIELUNSKI DOM KULTURY OP 22 +8 M 879 +44 S 251 -8 18.09
950 -136 6660 Michał Kalita MA 162 -29 M 880 -121 558 -49 18.09
951 -32 9433 Bogusław Wardzała Gold Drop Limanowa MP 89 -3 M 881 -23 559 +7 18.09
952 N 12854 Rafał Śmiałek J&J Kraków MP 90 N M 882 N 560 N 18.08
953 -159 4783 Michał Górski MAKABI Gdańsk PM 62 -10 M 883 -142 561 -61 18.07
954 -208 3088 Krzysztof Chmiel ZTB 7TREFL Zawiercie SL 67 -12 M 884 -186 562 -91 18.07
955 -89 2504 Janusz Krawczyński YAMIT Zamość LU 33 -4 M 885 -79 563 -27 18.04
956 N 16187 Krzysztof Czapczyk COMPENSA Gdańsk PM 63 N